Zur Navigation | Zum Inhalt
Fundusze Fidelity w BNP Paribas PDF Drukuj Email
04.11.2012.

Od listopada fundusze oferowane przez Fidelity Worldwide Investment w Polsce wzbogacą ofertę produktów finansowych dla klientów bankowości prywatnej BNP Paribas Bank Polska SA.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze fundusze wymagającym klientom bankowości prywatnej BNP Paribas w Polsce. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie na globalnych rynkach akcji i obligacji będzie przynosić im wymierne korzyści - mówi Dominik Bekkewold, który odpowiada za rozwój Fidelity w Polsce.

Wśród strategii inwestycyjnych oferowanych przez Fidelity, klienci banku mają dostęp do globalnych funduszy tej marki zarejestrowanych na polskim rynku – szeroki wachlarz globalnych strategii inwestycyjnych bazujących zarówno na akcjach spółek z obszaru „Real Assets”, z azjatyckich rynków wschodzących czy innych krajów rozwijających się, z dużym potencjałem wzrostu.

Ponadto w ofercie są fundusze akcyjne krajów rozwiniętych czy globalne fundusze obligacyjne - zorientowane na całkowity zwrot z inwestycji i te bazujące na obligacjach rynków wschodzących. Fundusze są dostępne w euro i dolarach, ponadto 4 z funduszy Fidelity są zabezpieczone do polskiego złotego na poziomie aktywów i są szczególnie atrakcyjne dla inwestorów z awersją do ryzyka walutowego (tzw. PLN hedged).

- Fundusze Fidelity będą dostępne w ofercie dla klientów bankowości prywatnej, dostarczającego wysokiej klasy usługi doradcze i instrumenty finansowe, odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających klientów - mówi Joanna Szewczyk z BNP Paribas Bank Polska SA.

Współpraca Fidelity Worldwide Investment z BNP Paribas w Polsce to rozszerzenie istniejącej już globalnej współpracy pomiędzy Fidelity a Grupą BNP Paribas.


źródło: BNP Paribas, PRNEWS.PL

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Fundusze Fidelity w BNP Paribas ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora