Zur Navigation | Zum Inhalt
Private Banking po godzinach PDF Drukuj Email
11.11.2012.

„Private Banking po godzinach” to cykl ekskluzywnych, klubowych spotkań organizowanych przez Noble Bank i Noble Concierge. Oprócz starannie dobranego grona prelegentów (w ostatniej serii byli to Robert Gwiazdowski i Kazimierz Krupa), kameralnej atmosfery oraz interesującej tematyki, zyskały dodatkowej wartości.

W trzeciej serii spotkań ekspertem był Robert Gwiazdowski - adwokat, dr hab. nauk prawnych, profesor Uczelni Łazarskiego, prezydent Centrum Adama Smitha - pierwszego niezależnego instytutu badawczego w kraju. Rozmowę z profesorem moderował natomiast Kazimierz Krupa - dziennikarz ekonomiczny, od stycznia 2007 redaktor naczelny miesięcznika Forbes. Dzięki spotkaniu, a w szczególności rozmowom kuluarowym, można było nawiązać bezpośredni kontakt i wymienić idee zarówno z gośćmi eventu ściśle związanymi z biznesem, jak i cenionymi ekspertami w dziedzinie ekonomii i gospodarki. Wieczory mają charakter networkingowy, dzięki czemu mogą być również znakomitą okazją do poznania partnerów w biznesie.

O dobry nastrój w trakcie spotkań zadbał Jack Daniel's Single Barrel, wyjątkowa whiskey z Lynchburga, której każda butelka pochodzi tylko i wyłącznie z jednej beczki. Zdecydowany smak Single Barrel z wyczuwalnymi akcentami drzewnymi oraz delikatną, waniliowo-karmelową słodyczą towarzyszył zaproszonym gościom w trakcie części koktajlowej. W prestiżowych wnętrzach najlepszych hoteli i restauracji, przy Jack Daniel`s Single Barrel z odrobiną lodu toczyły się ożywione, nieformalne dyskusje. Na spotkaniu obecni byli właściciele Cigars World: Arkadiusz Brodzinski i Robert Krauze, którzy w niezwykle ciekawy sposób opowiadali o cygarach, przełamując stereotypy związane z kulturą ich palenia. Wieczór urozmaicało też fineFOTO, organizując miniwystawę fotografii i propoagując ideę inwestycji alternatywnych.

W trzecim cyklu wzięli udział również developerzy działający lokalnie: Inpro, Hines, Tacir development, Unruga Novamonde. Partnerem była też branża motoryzacyjna, prezentująca marki z najwyższej półki: MM Cars i Porsche Polska, a także wyłączny dystrybutor ekskluzywnych jachtów w rejonie polskim: Sunbeam Yachts. Zainteresowani trendami modowymi mogli natomiast poznać przewagę szycia miarowego firmy Vratelli.

Więcej informacji na: www.privatebankingpogodzinach.pl

Źródło: Getin Noble Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Private Banking po godzinach ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora