Zur Navigation | Zum Inhalt
Czarny plastik od Diners Club PDF Drukuj Email
19.12.2012.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Diners Club Polska przygotował z okazji 15-lecia firmy, specjalną czarną kartę Diners Club PREMIUM, która oprócz wszystkich cech karty klasycznej, posiada zalety pozostałych produktów Diners Club. Jej posiadacze będą mogli m.in. zbierać mile w programie Miles and More, ubezpieczyć podróż zagraniczną aż do 1 mln USD oraz korzystać z serwisu concierge i assistance.

Dostępne na rynku karty oferują klientom przede wszystkim zabezpieczenie finansowe, ale również zniżki, szczególne przywileje i przynależność do prestiżowych grup. Menedżerowie jako szczególnie wymagający klienci banków, w ramach programu Talent Club, zostali zapytani o najbardziej pożądane dodatkowe korzyści, które powinna oferować karta płatnicza.

Udział w sondzie wzięło blisko 1800 osób, z których ponad połowa (58%) wybrała odpowiedzi z podanej kafeterii, a aż 48% ma zupełnie nowe oczekiwania. Spośród zaproponowanych wariantów najwięcej głosów zdobyło ubezpieczenie na życie (22%), następnie bezpłatne wypłaty w bankomatach (11%) i program rabatowy w punktach sprzedaży detalicznej i usługi consierge (po 7% głosów).

- Czarna karta Diners Club PREMIUM to nowy produkt w naszej ofercie. Pretekstem do jej stworzenia była 15 rocznica obecności Diners Club na polskim rynku - mówi Jacek Bochenek, dyrektor zarządzający Diners Club Polska. - Karta łączy w sobie wszystkie inne cenione przez naszych klientów możliwości, które udało nam się do tej pory wprowadzić na polski rynek.

źródło: Diners Club Polska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Czarny plastik od Diners Club ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora