Zur Navigation | Zum Inhalt
Konto dla klientów Citigold Select PDF Drukuj Email
31.01.2013.

Citi Handlowy wprowadza konto dla najbardziej prestiżowych klientów. Opieka Dyrektora ds. Współpracy z Klientem Private Banking, karta debetowa z wypukłymi tłoczeniami, szerokie ubezpieczenie podróżne, bezpłatne konto Citgold dla członka rodziny to tylko niektóre z korzyści i przywilejów jakie wpisane są w nową ofertę. Konto Citigold Select to produkt przygotowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów o miesięcznych wpływach wynagrodzenia min. 40 tys. zł lub z saldem na rachunku w wysokości 1,5 mln zł.
Dla Citi Handlowy klient prywatnej bankowości to człowiek, który odniósł sukces finansowy. Sukcesy te, podobnie jak i sama grupa takich klientów, pozostają bardzo zróżnicowane. Dlatego jako jeden z nielicznych banków na rynku wśród swoich prestiżowych klientów wyróżniamy dwie grupy Gold i Gold Select. Każda z tych grup ma inne potrzeby i wymagania. Dla każdej, więc indywidualizujemy ofertę. Klient Gold Select stanowi trzon bankowości prywatnej. Konto jakie stworzyliśmy dla niego odpowiada na naprawdę wysokie wymagania. To oferta z najwyższej półki, mówi Andrzej Rosłaniec, Dyrektor bankowości prywatnej Citi Handlowy.
Konto Citigold Select to najbardziej prestiżowy produkt w portfolio kont Citi Handlowy. Wraz z kontem klienci przechodzą pod specjalną opiekę Dyrektora ds. Współpracy z Klientem Prywatnej. Otrzymują także dostęp do specjalnej 24-godzinnej infolinii CitiPhone Select, której doradcy dostępni są po maksymalnie 10 sekundach oczekiwania. Do tego także wsparcie dedykowanego doradcy Domu Maklerskiego Citi Handlowy. Do konta Citigold Select każdy klient otrzymuje nadającą prestiż kartę debetową MasterCard® PayPass™ Citigold Select z wypukłymi tłoczeniami. Otrzymać także może status klienta bankowości prywatnej, co zapewnia pełną dyskrecję. Dostęp do danych klienta i jego finansach ma wówczas tylko bardzo wąskie grono doradców. Do przywilejów posiadacza konta Citigold Select należy także bezpłatny wstęp do salonów Executive Lounge (dwa razy w miesiącu). To co jeszcze wyróżnia konto to także szereg usług - zwykle dostępnych za opłatą - a dla klientów Citigold Select oferowanych za 0 zł.
Wraz z kontem Citigold Select klienci zyskują też szerokie ubezpieczenie podróżne do karty debetowej, które obejmuje m.in. świadczenie z tytułu hospitalizacji za granicą (do kwoty 1500 euro), koszty medyczne w przypadkach nagłych (do kwoty 100 tys euro), wypadek w podróży (do 125 tys euro), opóźnienie bagażu (do 250 euro), odmowa przyjęcia na pokład samolotu (do 250 euro), opłaty za odwołanie lub przerwę w podróży (do 5 000 euro). Ubezpieczenie obejmuje także małżonka lub dzieci Klienta Citigold Select także wtedy kiedy podróżują bez Klienta Citigold Select. W ramach ubezpieczenia klienci Citigold Select liczyć także będą mogli na pomoc ubezpieczyciela w takich szczególnych sytuacjach jak choćby dotarcie do kompetentnej miejscowej jednostki odpowiedzialnej za dokumenty typu paszport, wiza wyjazdowa czy bilety lotnicze. W razie potrzeby ubezpieczyciel pokieruje też klienta Citigold Select do lekarza, najbliższego szpitala czy stacji pogotowia, i wreszcie dostarczy wszelkich informacji na temat planowanej podróży - przedstawi aktualne wymogi wizowe, informacje na temat cła i wymogów celnych czy kursy wymiany walut oraz stawki podatku VAT.
Konto Citigold Select dla klientów z miesięcznym wynagrodzeniem powyżej 40 tys. zł netto lub saldem na rachunku powyżej 1,5 mln zł dostępne jest za 0 zł. Pozostali klienci korzystać mogą z tego produktu płacąc 300 zł miesięcznie.

źródło: Citibank Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Konto dla klientów Citigold Select ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora