Zur Navigation | Zum Inhalt
Sunreef Yachts rusza na podbój Chin PDF Drukuj Email
19.03.2013.

Obchodząca w 2012 roku swoje 10-lecie stocznia Sunreef Yachts dymanicznie rozwija skrzydła na całym świecie, a jej spektakularny sukces wzbudza podziw w całym środowisku jachtowym. Główną siedzibą stoczni jest Gdańsk, a stałą prezencję na rynkach amerykańskim i azjatyckim zapewniają miejscowe biura w Fort Lauderdale w USA oraz nowopowstałe w Szanghaju w Chinach. Po latach udanej promocji marki w Europie i Stanach Zjednoczonych, firma zdecydowała się skupić uwagę na wciąż definiującym się rynku azjatyckim, a w szczególności na Chinach. Tamtejsze biuro już działa w Szanghaju skąd nadzorować będzie wszystkie sprawy marketingowo-sprzedażowe w Chinach i Hong Kongu. Biurem zarządza dotychczasowy Public Relations/Marketing stoczni, a obecnie Dyrektor ds. sprzedaży w Chinach, Ewa Stachurska.

Sunreef Yachts China weźmie udział w nadchodzących targach luksusu Hainan Rendezvous Sanya w marcu 2013, w targach China International Boat w Szanghaju w kwietniu 2013 oraz w Hong Kong Gold Coast w maju 2013. Wszystkie wspomniane targi, z wyjątkiem Szanghaju, będzie obejmować uroczysta prezentacja nowego katamaranu żaglowego, Sunreef 70 FENG , sprzedanego chińskiemu klientowi w ubiegłym roku. Będzie to największy katamaran w Chinach, którego stałą bazą będzie miasto-kurort, Sanya na wyspie Hainan. Ten wyróżniający się z tłumu jacht o kadłubach w kolorze intensywnej czerwieni zachwyca subtelnym i orientalnym designem wnętrz oraz nieskazitelną jakością wykończenia. Ponadto, stocznia stawia na wzmożoną promocję gamy jachtów motorowych z nowym modelem 60 Sunreef Power i popularnym 70 Sunreef Power na tym rynku, gdzie wciąż dominuje zainteresowanie jachtingiem motorowym.

Biuro Sunreef Yachts w Chinach mieści się w najbardziej ekskluzywnej części centrum miasta Szanghaju - Puxi, w centrum handlowo-biurowym Plaza 66. Adres biura: Sunreef Yachts China, Plaza 66, Tower 2, 15 / F, room 1547, 1266 Nanjing West Road, Jing’an District, Shanghai, China

źródło: sunreef-yachts.com

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Sunreef Yachts rusza na podbój Chin ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora