Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowość w BRE Wealth Management PDF Drukuj Email
12.07.2013.

BRE Wealth Management udostępnia klientom nową strategię inwestycyjną opartą o rynek małych i średnich spółek. To ósma modelowa strategia inwestycyjna, która znalazła się w ofercie BRE Wealth Management.

Strategia Agresywna Małych i Średnich Spółek powstała z myślą o inwestorach poszukujących ponadprzeciętnych zysków i akceptujących wysoki poziom ryzyka. Sektor małych i średnich spółek, zdaniem specjalistów z BRE Wealth Management, jest aktualnie bardzo atrakcyjny dla inwestorów. - Uważamy, że sektor małych i średnich spółek może przynieść ponadprzeciętne zyski w najbliższych trzech lub czterech kwartałach. Małe i średnie spółki wspiera także polityka niskich stóp procentowych oraz doświadczenia zdobyte w czasie ostatnich trudnych lat, które wymusiły restrukturyzacje przedsiębiorstw, a także zweryfikowały ich faktyczną kondycję finansową - mówi Paweł Bogusz, wiceprezes BRE Wealth Management.

Strategią Agresywną Małych i Średnich Spółek zarządza Dominik Gaworecki. Będzie budował portfel głównie w oparciu o spółki z indeksów mWIG40 oraz sWIG80, a także małe i średnie spółki zagraniczne. Jest to już ósma strategia modelowa zarządzana w BRE Wealth Management. Aktualnie w ofercie spółki dostępne są strategie indywidualne, siedem strategii benchmarkowych oraz jedna strategia typu absolute return.

Warto przypomnieć, że jedna z oferowanych przez BRE Wealth Management strategii modelowych (Strategia Agresywna Akcji) została uznana przez gazetę giełdy "Parkiet" za najlepszą strategię akcyjną w 2012 r. Zarządzany przez Dominika Gaworeckiego portfel zarobił ponad 37 proc., co oznacza, że prawie dwukrotnie pobił on indeks WIG 20.

BRE Wealth Management stanowi integralną część BRE Private Banking & Wealth Management. Zapewnia Klientom dostęp do wiedzy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i analityków oraz kompleksowe zarządzaniem majątkiem, w tym doradztwo inwestycyjne i asset management. Fundament budowanych strategii zarządzania majątkiem oraz zarządzania aktywami stanowią analizy i rekomendacje przygotowywane przez ekspertów zatrudnionych w spółce, jak również w podmiotach współpracujących, takich jak kancelarie prawne, doradcy podatkowi, firmy ubezpieczeniowe i towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

BRE Bank świadczy usługi bankowości prywatnej od 1995 .r, proponując kompleksowe zarządzanie majątkiem oraz zaawansowaną bankowość transakcyjną.


Źródło: PRNews.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowość w BRE Wealth Management ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora