Zur Navigation | Zum Inhalt
Deutsche Bank PBC najlepszy PDF Drukuj Email
05.08.2013.

Deutsche Bank PBC został uznany za najlepszy bank pod względem oferty depozytowo-inwestycyjnej po I połowie 2013 roku w rankingu porównywarki finansowej Comperia.pl.

Autorzy zestawienia brali pod uwagę różnorodność, elastyczność i atrakcyjność oferty depozytowej
i inwestycyjnej 23 banków. Deutsche Bank PBC w części rankingu badającej mnogość rozwiązań oszczędnościowych zdobył 9 punktów na 11 możliwych. Pod względem elastyczności oferty, czyli minimalnej długości lokaty, jej minimalnej kwoty oraz liczby obcych walut, w których można ją założyć, Deutsche Bank PBC zwyciężył bezkonkurencyjnie. W sumie zdobył 16,41 pkt. na 20 możliwych.

- W naszym zestawieniu kluczowe elementy, które pozwoliły wyłonić zwycięzców, to z jednej strony oprocentowanie depozytów, ale z drugiej - równie ważna była dla nas gama możliwości lokowania pieniędzy – mówi Mikołaj Fidziński, ekspert porównywarki finansowej Comperia.pl.

Deutsche Bank PBC oferuje Klientom indywidualnym kompleksowe rozwiązania depozytowe oraz inwestycyjne, m.in. atrakcyjnie oprocentowane db Konto Oszczędnościowe 24h, produkty strukturyzowane czy inwestycyjno-ubezpieczeniowe jak np. db Emerytura. W ofercie dostępnych jest także ponad 600 lokalnych i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, zarządzanych przez  14 lokalnych TFI i 2 zagraniczne (SICAV) firmy inwestycyjne, w tym fundusze inwestycyjne zarządzane przez specjalistów z Deutsche Bank PBC - DB Funds.

źródło: Biuro prasowe Grupy Deutsche Bank w Polsce

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Deutsche Bank PBC najlepszy ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora