Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowości w BNP Paribas Banku PDF Drukuj Email
09.08.2013.

BNP Paribas Bank Polska wprowadza do swojej oferty kolejne produkty inwestycyjne. Po rozpoczętej w czerwcu subskrypcji nowego produktu strukturyzowanego MultiAktywa, bank udostępnia klientom Panoramę Funduszy PLUS - przygotowany we współpracy z TUnŻ Warta SA produkt inwestycyjny, umożliwiający inwestowanie w 40 funduszy inwestycyjnych różnych TFI oraz 4 portfele modelowe.

Do oferty wchodzi również 9 subfunduszy KBC Parasol FIO, zarządzanych przez KBC TFI, najlepszego wśród polskich towarzystw funduszy inwestycyjnych w 2012 roku.

Nowe produkty inwestycyjne są dostępne w ofercie BNP Paribas Banku od 5 sierpnia. Dzięki różnorodnej konstrukcji i szerokiemu spektrum strategii inwestycyjnych, klienci zyskują całą gamę możliwości, spośród których będą mogli wybrać produkty najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

Panorama Funduszy PLUS to produkt inwestycyjny w formie grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, pozwalający na wykorzystanie różnorodnych strategii inwestycyjnych. - Taka dywersyfikacja daje szansę osiągania zysków wyższych niż na lokatach bankowych niezależnie od fazy cyklu koniunkturalnego. Dzięki konstrukcji produktu klient zyskuje możliwość wyboru strategii dopasowanej do jego skłonności do ryzyka i potrzeb inwestycyjnych - mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku. Wpłacone środki można zainwestować w ponad 40 funduszy, w tym 4 Plany inwestycyjne, wiodących Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, takich jak BNP Paribas TFI, Allianz TFI, ING TFI czy KBC TFI. Produkt umożliwia przenoszenie środków pomiędzy funduszami bez opłat i bez podatku od zysków kapitałowych. Minimalna kwota inwestycji to 5 000 zł. Opłata wstępna nie jest pobierana, opłata za zarządzanie wynosi 2 proc. w skali roku, a opłata za ryzyko to 0,021 proc. w skali roku.

Druga nowość w ofercie banku to paleta 9 subfunduszy i program systematycznego oszczędzania KBC TFI, lidera na rynku funduszy z ochroną kapitału, a jednocześnie numeru 1 wśród polskich TFI w 2012 roku. Od 5 sierpnia dla klientów BNP Paribas dostępnych będzie 9 subfunduszy o zróżnicowanej strategii funduszu KBC Parasol, m.in. KBC Zmiennej Alokacji, KBC Akcji Małych i Średnich Spółek, KBC Akcyjny czy KBC Pieniężny.

Dodatkowo osoby, które chcą systematycznie oszczędzać nawet niewielkie kwoty oraz planują większe wydatki w perspektywie kilku lub kilkunastu lat, mogą skorzystać z oferty Programy Systematycznego Oszczędzania. Inwestor sam decyduje, do którego subfunduszu wpłaca środki i jak długo chce oszczędzać. Dzięki niskiej wpłacie minimalnej - 50 zł, produkt dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów. Opłata manipulacyjna zależna jest od czasu oszczędzania, a ulgi przysługują już przy pierwszej wpłacie. Po 5 latach klient nie ponosi już kosztu opłat manipulacyjnych.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowości w BNP Paribas Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora