Zur Navigation | Zum Inhalt
Sunreef Yachts z nowymi jachtami PDF Drukuj Email
18.08.2013.

Założona w 2002 roku przez Francisa Lapp’a stocznia jachtowa Sunreef Yachts od lat konsekwentnie rośnie w siłę i zdąrzyła już zdobyć silną pozycję światowego lidera w zakresie projektowania i konsytukcji luksusowych katamaranów typu custom made od 60 do 200 stóp.

W 2013 Sunreef Yachts zaprezentuje aż 6 jednostek podczas prestożowych targów jachtowych w Cannes, co będzie najwiekszym dotychczas zgromadzeniem jachtów Sunreef w jednym miejscu. Swoją światową premierę będzie miał nowy model super jachtu, Sunreef 80 LEVANTE.

Sprzedany klientowi z Europy Zachodniej, nowy Sunreef 80 LEVANTE został zbudowany z lekkich materiałów kompozytowych używanych w przemyśle aeronautycznym, a cały sprzęt na został wybrany tak, aby waga jachtu nie przekroczyła 45T. Powierzchnia ożaglowania na kursach nawietrznych równa się 340m², a wydłużona i sportowa sylwetka jachtu została uważnie przestudiowana aby zredukować do minimum opór powietrza i wody.

Ponadto, po raz pierwszy stocznia będzie mogła poszczycić się swoim pierwszym jachtem motorowym, 60 Sunreef Power LILU YACHT, wyposażonym w nowoczesny system sterowania silnikami IPS (Volvo), dzięki któremu można poprowadzić jacht w każdym możliwym kierunku: na boki, po przekątnej, do tyłu oraz obrócić jednostkę wokół własnej osi za pomocą jednej manetki. System ten również pomaga w zmniejszeniu zużycia paliwa oraz zwiększa prędkość maksymalną łodzi o całe dwa węzły.

W Cannes Sunreef Yachts zaprezentuje również dwie jednostki wielce popularnego modelu jachtu żaglowego Sunreef 70. Sunreef 70 MAVERICK zwodowany w kwietniu 2013 roku, jest szykownym i nowoczesnym katamaranem, który cechuje się eleganckim profilem, inteligentnie rozplanowanym wnętrzem, licznymi udogodnieniami oraz najnowszej klasy sprzętem rozrywkowym. Drugim prezentowanym jachtem z gamy Sunreef 70 będzie zakupiony przez klienta z Izraela, zwodowany w czerwcu tego roku – Sunreef 70 ROLEENO.

Uwadze nie ujdzie z pewnością doskonale już znany katamaran Sunreef 82 HOUBARA, zaprezentowany premierowo na tychże targach w ubiegłym roku. HOUBARA przeznaczona jest dla 7 gości, którymi opiekuje się 2-3 członków załogi. Właściciel wraz z małżonką zajmują luksusowy suite na przedzie jachtu wyposażony we wszelkie udogodnienia łącznie z prywatnym jacuzzi z widokiem na morze, a goście ulokowani zostaną w kabinie VIP z łóżkiem typu queen i kabinie gościnnej twin /double z dodatkowym łóżkiem Pullman.

Kolejną jednostką motorową poza 60 Sunreef Power będzie ostatnio zwodowana jednostka 70 Sunreef Power CLOUD. Elegancka i dynamiczna sylwetka jachtu, imponująca przestrzeń życiowa wewnątrz i na zewnątrz wraz z jego stabilnością, bezpieczeństwem, dalekim zasięgiem połączonym z niskim zużyciem paliwa, czyni z tego modelu jednostkę idealną na czartery, prywatne wakacje dla właściciela i jego bliskich bądź też na dalekie podróże dookoła świata.

MAVERICK, ROLEENO, CLOUD oraz LEVANTE są już dostępne na czarter w ich agencji centralnej, Sunreef Yachts Charter.

Stocznia ma zamiar zaprezentować również najnowsze projekty w trakcie realizacji: 90 Sunreef Power, Trimaran 210 oraz najnowszy super jacht żaglowy, Sunreef 165 by Sunreef Yachts.

źródło: Sunreef Yachts

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Sunreef Yachts z nowymi jachtami ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora