Zur Navigation | Zum Inhalt
Expander Advisors z ofertą premium PDF Drukuj Email
20.09.2013.

Giełda Nieruchomości Wartościowych podpisała umowę o współpracy z niezależnym doradcą finansowym Expander Advisors. Tym samym oferta Expandera wzbogaci się o nieruchomości segmentu premium, które stanowią atrakcyjną propozycję dywersyfikacji portfela aktywów dla zamożnych inwestorów.

 Giełda Nieruchomości Wartościowych, jako doradca specjalizujący się w nieruchomościach first and second home, umożliwia dostęp do ekskluzywnej oferty dla inwestorów private banking poszukujących alternatywnych form lokowania kapitału.

- Inwestorzy korzystają dziś z szerokiego wachlarza instrumentów finansowych, ale takie inwestycje nie zapewniają pełnej dywersyfikacji- mówi Tomasz Konarski, prezes Giełdy Nieruchomości Wartościowych.- Rosną także wymagania zamożnych klientów wobec branży finansowej. Oczekują od swojego opiekuna pełnej oferty inwestycyjnej zawierającej również nieruchomości. Razem z Expander Advisors, oferujemy dostęp do ekskluzywnych nieruchomości znacznie większej grupie odbiorców. Wspólnie chcemy potencjalnym klientom ułatwić i skrócić proces poszukiwania wartościowych nieruchomości gwarantując, że pieniądze, które przeznaczają na zakup nieruchomości z oferty GNW mogą być wydane bezpiecznie i przynieść solidny zysk - dodaje prezes Konarski.

- Expander jako wiodąca firma doradztwa finansowego w Polsce stale poszerza i dywersyfikuje swoją działalność. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Giełdą Nieruchomości Wartościowych pozwoli nam na uzupełnienie oferty o nieruchomości, które idealnie odpowiadają na potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów -mówi Andrzej Oślizło, Prezes Zarządu firmy Expander.

Analiza rynku nieruchomości w okresie najpoważniejszych zawirowań na rynkach finansowych i kapitałowych wskazuje, że nawet gwałtowne spadki cen nie powodują znacznych strat w dobrze zbalansowanych portfelach nieruchomościowych. Rynek nieruchomości cechuje bowiem prawidłowość - hossa dotyczy wszystkich segmentów, ale spadek wartości - wszystkich poza premium.

Źródło: PRNEWS.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Expander Advisors z ofertą premium ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora