Zur Navigation | Zum Inhalt
ING BSK uruchomił kolejne Centrum Bankowości Prywatnej. PDF Drukuj Email
06.07.2006.

ING Bank Śląski uruchomił kolejne Centrum Bankowości Prywatnej – tym razem w Szczecinie. Placówka zlokalizowana jest przy ulicy 3-go maja. Jest to już 30 placówka w Polsce obsługująca zamożnych Klientów według nowego modelu organizacji i funkcjonowania.

„Centra Bankowości Prywatnej zapewniają prywatność i poufność a także dają możliwość komfortowego i łatwego kontaktu z Bankiem poprzez zespół mobilnych i profesjonalnych Doradców Bankowości Prywatnej. Mamy nadzieję, iż pozwoli to na zwiększenie komfortu i poprawę jakości obsługi zamożnych Klientów” – powiedział Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Private Banking w ING Banku Śląskim.

Centrum Bankowości Prywatnej stanowi odrębną, wydzieloną powierzchnię w ramach istniejących przestrzeni wybranych Oddziałów. Składa się ze strefy dedykowanej Klientom, w skład której wchodzą pokoje spotkań i wygodne miejsce, w którym Klienci mogą spędzić czas przed umówionym spotkaniem a także strefy pracowniczej – wyodrębnionego pokoju pracy dla Doradców i Kierownika. Dzięki temu placówka zapewnia prywatność i daje poczucie „specjalnej przestrzeni” dla „specjalnego Klienta”. Więcej informacji na stronie internetowej banku.

źródło: strona internetowa banku;

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...ING BSK uruchomił kolejne Centrum B... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora