Zur Navigation | Zum Inhalt
Lokata Citi Handlowy najzyskowniejsza. PDF Drukuj Email
22.01.2014.

5-letnia obligacja strukturyzowana z wbudowaną opcją wcześniejszego wykupu oferowana przez Citi Handlowy w zestawieniu przygotowanym przez Analizy Online znalazła się na pierwszym miejscu pod względem rocznej stropy zwrotu. Produkt Citi Handlowy powiązany był z indeksem Dow Jones Euro Stoxx 50, odzwierciedlającym sytuację 50 największych spółek strefy euro. W zestawieniu 20 najlepszych inwestycji, które zakończyły się w 2013 roku, Citi Handlowy ma największą reprezentację, bo znalazło się tam w sumie 6 struktur z oferty banku.

Naszym Klientom, co miesiąc proponujemy szeroką ofertę produktów strukturyzowanych, które pozwalają na osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu przy pełnej lub częściowej ochronie kapitału. Okres trwania tych produktów to najczęściej okres od 2 do 5 lat, przy czym wiele z tych produktów posiada mechanizm autocall, który pozwala na zakończenie produktu przed czasem, po spełnieniu określonych warunków struktury - powiedziałPiotr Bułkowski, Dyrektor Biura Transakcji Skarbowych Citi Handlowy. Jako bank globalny, część jednej z największej instytucji na świecie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom inwestycje powiązane z instrumentami finansowymi notowanymi na giełdach całego świata - dodał.

5-letni produkt strukturyzowany Citi Handlowy zakończył się wypłatą odsetek w wysokości 14,4 proc. w skali roku. W zestawieniu najlepszych produktów strukturyzowanych zakończonych w 2013 roku znalazło się jeszcze 5 innych produktów banku:

- 5Y Obligacja Autocall powiązana z indeksem Euro Stoxx 50: 12,8 proc. zysku w skali roku,

- 4Y Obligacja Autocall powiązana z indeksem Euro Stoxx 50 i WIG20: 10,1 proc. zysku w skali roku,

- 5Y Obligacja z narastającym kuponem EUR: 9,7 proc. zysku w skali roku,

-4Y Obligacja Autocall powiązana z indeksem WIG20 Transza 2: 9,7 proc. zysku w skali roku,

- 4Y Obligacja Autocall powiązana z indeksem WIG20 Transza 1: 9,3 proc. zysku w skali roku.


Źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Lokata Citi Handlowy najzyskowniejs... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora