Zur Navigation | Zum Inhalt
Citi najlepszy dla zamożnych PDF Drukuj Email
10.02.2014.

Prestiżowy magazyn "Euromoney Magazine" uznał Citi Handlowy za najlepszy bank w Polsceoferujący usługi private banking. W rankingu"Private Banking and Wealth Management" bank zajął pierwsze miejsce w kategorii "Super affluent clients".

Nagroda Euromoney jest dla nas niezwykle cenna, bo nie tylko potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług w tym segmencie, ale też skuteczność w realizowanej strategii Banku- mówi Tomasz Pol, Szef Pionu Zarządzania Produktami Detalicznymi, Usługami Maklerskimi i Segmentami w Citi Handlowy. Dzięki naszemu globalnemu doświadczeniu nasi klienci mają dostęp do rozwiązań i usług praktycznie z każdego rynku finansowego, często niedostępnych na rynku lokalnym. Pozostajemy jedynym globalnym bankiem na polskim rynku i to też daje nam dużą przewagę rynkową jeśli chodzi o usługi z zakresu private banking. Jako pierwsi zaoferowaliśmy swoim klientom doradztwo inwestycyjne nie tylko na funduszach krajowych, ale i zagranicznych, możliwość płatności w EUR, GBP i USD bez kosztów przewalutowania czy też natychmiastowe przelewy między rachunkami Citi w ponad 20 krajach.

Nagrody "Euromoney Private Banking and Wealth Management" są przyznawane od 2003 roku za jakość usług bankowości prywatnej i są jednymi z najważniejszych wyróżnień w branży bankowej. Zwycięzcy wybierani są spośród najlepszych banków z ponad 100 krajów. Laureaci nagród wybierani są przez osoby bezpośrednio związanych z sektorem bankowym.

Źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Citi najlepszy dla zamożnych ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora