Zur Navigation | Zum Inhalt
Karta z diamentami PDF Drukuj Email
26.02.2014.

Karta inkrustowana diamentami i praktyczna Smart Vibrant-e z brzegami w różnych kolorach - to nowości, jakie Oberthur Technologies, światowy lider w produkcji i personalizacji kart, wprowadził właśnie na polski rynek. To odpowiedź na coraz większe zainteresowanie klientów oryginalnymi rozwiązaniami w kartach płatniczych. Polska jest jednym z pierwszych krajów, w którym Oberthur Technologies proponuje kartę z diamentami.

Karta inkrustowana diamentami to pierwsza tak ekskluzywna karta na polskim rynku. Skierowana jest do wąskiego grona klientów bankowych, którzy cenią nowatorskie i prestiżowe rozwiązania.

- Karta przestaje być wyłącznie kawałkiem plastiku, służącym do płacenia. Od pewnego czasu obserwujemy trend, w którym klienci przywiązują coraz większą uwagę do jej wyglądu i możliwości - podkreśla Mirosław Kulpa, ekspert do spraw rynku kart płatniczych w Oberthur Technologies.

Drugim innowacyjnym rozwiązaniem, które pojawiło się w ofercie Oberthur Technologies jest Smart Vibrant-e, czyli karta z kolorowym brzegiem. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy
w swoich portfelach posiadają kilka kart. Unikalna technika zabarwiania brzegów karty pozwala na jej łatwe wyróżnienie. - Smart Vibrant-e daje klientowi możliwość wyboru jednego bądź kilku kolorów, które chciałby mieć na swojej karcie. Technologia ta może być zastosowana zarówno w przypadku kart wykonanych z tradycyjnego białego tworzywa sztucznego, jak i tych z tworzywa przezroczystego, czy w połączeniu z innymi dowolnymi efektami dostępnymi w kartach ze strukturą wielowarstwową - podkreśla Mirosław Kulpa.

Karta z diamentami i Smart Vibrant -e to nie jedyne oryginalne rozwiązania, które oferuje Oberthur Technologies. Wśród innych nieszablonowych kart płatniczych są karty metalowe, zapachowe, fosforyzujące, składane i przeźroczyste. Zarówno karta z diamentami, jak i Smart Vibrant-e posiadają certyfikat organizacji płatniczych.

źródło: PRNews.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Karta z diamentami ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora