Zur Navigation | Zum Inhalt
Rozwój programu A La Carte PDF Drukuj Email
04.03.2014.

Citi Handlowy rozwija Program Przywilejów A La Carte i startuje z kolejnym projektem "Prezent od Citigold". Od 1 marca br. w wybranych restauracjach klienci Citigoldna zakończenie swojej wizyty w restauracji otrzymają w prezencie od banku specjalny, słodki upominek, m.in. trufle przygotowywane przez restauracje.

- Program A La Carte z pewnością wyróżnia nas na rynku. Od momentu uruchomienia programu w 2010 roku nasi klienci chętnie korzystają z przywilejów i dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Dbamy przy tym o jak najwyższą jakość. Do współpracy zapraszamy tylko najlepsze według nas lokale, często rekomendowane jednocześnie przez naszych klientów. Klientom Citigold poza atrakcyjnymi zniżkami w tych restauracjach, proponujemy także szereg dodatkowych przywilejów- mówi Monika Pieczonka, odpowiedzialna w Citi Handlowy za Program A La Carte.

- W ubiegłym roku realizowaliśmy akcję "Wino od Citigold". Wtedy nasi klienci otrzymywali do każdego zamówienia butelkę wina. Klienci bardzo pozytywnie odebrali tę akcję. W tym roku wszystkie restauracje należące do A La Carte będą oferowały naszym klientom słodki prezent od Citigold. Liczmy, że podobnie jak rok temu miło zaskoczymy klientów- dodaje Monika Pieczonka.

"Prezent od Citigold" od marca br . dostępny będzie w 36 wybranych restauracjach w całej Polsce. Klienci Citigold na koniec wizyty w restauracji otrzymają w prezencie od Banku słodki upominek - czekoladki, trufle, cukierki. Zakładamy, że do końca roku nasi klienci odbiorą około 20 tys. prezentów przygotowanych przez bank. Do projektu Bank zaprosił restauracje, które w dużej części rekomendowane są przez prestiżowy przewodnik Michelin, w tym w Warszawie: Amber Room, San Lorenzo, Tamka 43, Ale Gloria, Concept 13 czy w Krakowie: Wentzl, Trzy Rybki. Pełna lista restauracji dostępna na stronie www.citigold.pl

Źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Rozwój programu A La Carte ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora