Zur Navigation | Zum Inhalt
Wealth Consulting w ING PDF Drukuj Email
03.04.2014.

Z początkiem kwietnia br. ING Bank Śląski zaoferował nowe rozwiązania skierowane do klientów Wealth Management. Bank proponuje Program Wealth Consulting oferujący usługi w zakresie doradztwa prawno-podatkowego, sztuki oraz doradztwa edukacyjnego.

- Rozwiązania, które właśnie wprowadzamy to kontynuacja strategii rozwoju oferty Private Banking w naszym banku. W ubiegłym roku zaproponowaliśmy usługę Wealth Management dla klientów z aktywami powyżej 2 mln zł, której istotą jest w pełni zindywidualizowane i kompleksowe podejście do szeroko rozumianego majątku klienta. Wprowadzenie Programu Wealth Consulting to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych klientów oraz zmieniające się warunki rynkowe - powiedział Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Specjalistycznej Bankowości Doradczej.

 Oferta Programu Wealth Consulting w ING Banku Śląskim obejmuje:

 1)     Doradztwo prawno-podatkowe – pomoc klientom w zakresie ważnych kwestii związanych z działalnością firmy oraz w indywidualnych sprawach z zakresu prawa cywilnego czy rodzinnego. W tym kwestie związane z: optymalizacją podatkową, sukcesją, tworzeniem fundacji i stowarzyszeń, spadkami, sprawami rodzinnymi, giełdą, sporami czy zatrudnieniem.

 2)     Doradztwo w zakresie sztuki – ułatwienie klientom kontaktu ze sztuką zarówno w wymiarze edukacyjnym, jak i inwestycyjnym. Zakres oferty obejmuje m.in. tworzenie i opiekę nad kolekcją, obrót dziełami sztuki, usługi komplementarne (oprawa, transport, ubezpieczenia), uczestnictwo w seminariach i konferencjach, indywidualne zwiedzanie wystaw oraz bezpośredni kontakt z artystami.

 3)     Doradztwo edukacyjne – to przede wszystkim pomoc podopiecznym klientów banku (dzieci, wnuki) w pełnym wykorzystaniu ich potencjału intelektualnego i osobistego, czyli w planowaniu ścieżki edukacyjnej i rozwoju kariery zawodowej. Usługa ta daje dostęp do unikalnego programu mentoringu i doradztwa oraz pomoc w przeprowadzeniu podopiecznych przez właściwe procesy aplikacyjne na najlepsze uczelnie w USA i Europie.

 Program Wealth Consulting jest elementem oferty Wealth Management. Udostępniany jest w formule program lojalnościowego, którego operatorem jest spółka ING Usługi dla Biznesu. Z programu skorzystać mogą wszyscy klienci objęci obsługą w Centrach Inwestycyjnych Wealth Management.

 Szczegóły programu oraz wykaz partnerów dostępne na stronie  http://privatebanking.ingbank.pl.

źródło: Biuro Prasowe ING Banku Śląskiego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Wealth Consulting w ING ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora