Zur Navigation | Zum Inhalt
Kolejna jednostka Sunreef Power PDF Drukuj Email
28.04.2014.

Sunreef Yachts ogłosiła wprowadzenie następnej jednostki swojego popularnego modelu jachtu motorowego z zupełnie inną aranżacją wnętrz.

Stocznia kolejny raz udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem budowy katamaranów i superjachtów typu „custom made” i „semi - custom-made”. Specjalnie na życzenie klienta zespół projektantów Sunreef Yachts przygotował koncept z półotwartym salonem połączonym z przestrzenią wypoczynkową i barem, w miejscu wewnętrznej sterówki. Dodatkowo na dolnym pokładzie, w lewym kadłubie umieszczono kuchnię, w której zainstalowano niewielką lodówkę i kostkarkę do lodu, aby ułatwić gościom dostęp do napojów oraz przekąsek. Meble oraz ściany pomieszczeń pokryte są śnieżnobiałym lakierem z elementami naturalnego matowego dębu. Sofy i siedzenia są w głęboko niebieskim kolorze z dodatkiem żywych akcentów indygo, szlachetnego błękitu oraz wyrafinowanej czerwieni.

Na pokładzie jachtu może być zakwaterowanych 8 gości (+2 dzieci). W lewym kadłubie jest kabina właścicielska oraz kabina dla gości z podwójnym łóżkiem i sofą dziecięcą. W prawym kadłubie natomiast mieści się jedna kabina z małżeńskim łożem i kolejna z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wszystkie powierzchnie posiadają prywatne łazienki, liczne schowki i pełnowymiarowe szafy.

Jacht został stworzony w taki sposób by zapewnić gościom najwyższy komfort. Pomieszczenie załogi znajduje się w prawym forpiku i jest oddzielone od strefy przeznaczonej dla gości. Obok wejścia do kabiny kapitana umieszczono komfortową salę telewizyjną .

Koncepcja 60 Sunreef Power powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompaktową, ale nadal luksusową jednostkę motorową. Dedykowana jest klientom poszukującym tych samych zalet, za które ceniony jest 70 Sunreef Power, ale z nieco węższym pokładem. Szerokość jednostki wynosi 8,5 metra, co umożliwia jej dokowanie w zatłoczonych marinach. Linia 60 Sunreef Power miała stać się jednym z najpopularniejszych modeli jachtów w nadchodzących latach. Kolejna zwodowana jednostka świadczy o tym, iż cel ten właśnie się spełnia.

Więcej informacji na stronie stoczni: www.sunreef-yachts.com.

źródło: Sunreef Yachts

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kolejna jednostka Sunreef Power ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora