Zur Navigation | Zum Inhalt
Forum Produktów Inwestycyjnych PDF Drukuj Email
17.04.2014.

Już po raz piąty odbędzie się Forum Produktów Inwestycyjnych na Europejskich Rynkach Wschodzących (5th Emerging European Investment Products Forum 2014). Wydarzenie to będzie miało miejsce w Warszawie w 25 czerwca b.r..

Forum produktów inwestycyjnych ma dostarczyć przegląd aktualnych produktów i omówić możliwości ich rozwoju, w tym potencjał rozwiązań ETF, jak również przybliżyć przykłady, które zakończyły się skucesem.

Na Forum zostaną przybliżone zmiany prawne, które zaszły w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W tym roku szczególnie wnikliwie prelegenci spróbują przybliżyć jak uspokoić inherentne ryzyko na rynku oraz wykazać znaczenie edukacji wszystkich zaangażowanych stron.

Wydarzenie to jest przeznaczone dla przedstawicieli branży inwestycyjnej zainteresowanych w pogłebięniu wiedzy na temat produktów strukturalnych oraz ETF-ów na europejskich rynkach rozwijających się.

Celem spotkania jest zebranie kluczowych graczy z całego rynku finansowego, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Czołowi przedstawiciele branży przeanalizują poszczególne rozwiązania produktowe i prawne. Forum ma również być miejscem skoncentrowanej debaty na temat regulacji prawnych i ich wpływu na klimat inwestycyjny, jak również ma umożliwić uczestnikom wymiany poglądów na temat wyzwań i możliwości w tym sektorze.

Więcej informacji na stronie Forum: link  , a także bezpośrednio za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefonicznie: +44 207 272 8020. Dla czytelników privatebanking.pl przygotowane są promocyjne warunki rejestracji - szczegóły pod w/w adresem e-mail.

źródło: E.E.L. Events Ltd

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Forum Produktów Inwestycyjnych ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora