Zur Navigation | Zum Inhalt
Private Banking w ING Banku Śląskim najlepszy PDF Drukuj Email
22.06.2014.

ING Bank Śląski zwyciężył w rankingu Gazety Finansowej, w kategorii „Najlepsze oferty Private Banking”. Oferta ING Private Banking uzyskała najwyższą liczbę punktów wśród analizowanych propozycji.

Cieszymy się, że oferta ING Private Banking została doceniona. Głównym celem, który wyznacza kierunek naszych działań jest wsparcie klienta przy korzystaniu z szerokich możliwości banku w optymalny dla niego sposób, a także stałe podnoszenie jakości naszych usług. Staramy się dostarczać klientom wysoką jakość w połączeniu z nowoczesnymi produktami i usługami, które są dostępne z każdego miejsca i o każdej porze – powiedział Jacek Taraśkiewicz, dyrektor Departamentu Specjalistycznej Bankowości Doradczej w ING Banku Śląskim.

Na końcową ocenę wpłynęły między innymi: brak opłaty za prowadzenie rachunku, możliwość lokowania nadwyżek finansowych na oprocentowanym Koncie Oszczędnościowym, obsługa certyfikowanych doradców w dedykowanym oddziale, możliwość negocjacji oraz dostępna oferta inwestycyjna.

Oferta ING Private Banking skierowana jest do klientów ceniących komfort i profesjonalną obsługę. Dzięki wyspecjalizowanym doradcom zapewniamy rozwiązania finansowe znacznie wykraczające poza standardową ofertę bankową. Do współpracy zapraszamy klientów posiadających aktywa powyżej 500 tys. zł lub ich równowartość w walucie wymienialnej, zainteresowanych bezpośrednim inwestowaniem na rynku finansowym i kapitałowym. Podstawą naszej filozofii działania jest stały kontakt z klientem, rzetelna i uczciwa rozmowa na temat jego preferencji i oczekiwań w stosunku do banku oraz ciągłe dopasowywanie rozwiązań finansowych do zmieniających się potrzeb klienta i jego planów na życie.

źródło: ING Bank Śląski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Private Banking w ING Banku Śląskim... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora