Zur Navigation | Zum Inhalt
Stocznia Sunreef Yachts nagrodzona PDF Drukuj Email
29.06.2014.
W dniu 10 i 11 czerwca 2014 odbyła się druga edycja Manufacturing Excellence Awards & Manufacturing Summit w Hotelu InterContinental w Warszawie zorganizowana przez CEO Manufacturing Magazine oraz Wydawnictwo EuropaProperty. Ponad 300 entuzjastów luksusu uhonorowało osiągnięcia indywidualnych osób, firm i projektów, które wniosły znaczący wkład do świata ekskluzywnych marek. Drugiego dnia wydarzenia podczas oficjalnej gali stocznia Sunreef Yachts została nagrodzona w kategorii Sailing & Motors Yachts.

Global Manufacturing Awards wydaje się być jedyną na świecie uroczystością, która wyróżnia całą branżę prestiżowych produktów. Oficjalna komisja (Manufacturing Excellence Jury) składająca się z profesjonalistów i dyrektorów z branż produkcyjnych, postanowiła nagrodzić najlepsze symbole dóbr luksusowych na całym świecie w trzech kategoriach.

Sunreef Yachts jest liderem w produkcji i projektowaniu najwyższej klasy katamaranów-superjachtów od ponad 13 lat. Stocznia prowadzi swoje biura w Gdańsku, Szanghaju, Dubaju, Miami i Manamie. Logo Sunreef Yachts jest rozpoznawalne i wysoko cenione przez klientów na całym świecie.

To już trzecie, po Medalu Europejskim i nagrodzie "Teraz Polska", wyróżnienie jakie Sunreef Yachts otrzymało w czerwcu 2014.


źródło: Sunreef Yachts
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Stocznia Sunreef Yachts nagrodzona ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora