Zur Navigation | Zum Inhalt
Zmiana Taryfy w PKO BP PDF Drukuj Email
08.07.2014.
PKO BP poinformował swoich klientów o zmianie taryfy opłat i prowizji. Od października wprowadza nowy cennik, który obok zapisów porządkowych wprowadza korektę opłat i prowizji. Zmiany obejmują również najzamożniejszych Klientów.

Zmienią się limity i koszty obsługi rachunków Aurum i Platinum II. W pierwszym przypadku bank obniży wymagania stawiane klientom odnośnie do salda depozytów zwalniającego z opłaty za ROR. Obecnie jest to 300 tys. zł, od października będzie 150 tys. zł. Alternatywnym warunkiem zwalniającym z opłaty pozostaną comiesięczne wpływy rzędu 9000 zł. W pozostałych przypadkach pojawi się opłata w wysokości 25 zł, czyli o 5 zł więcej niż dotychczas. Poprzeczka zostanie obniżona także w przypadku konta Platinum II. Saldo depozytów zwalniające z opłaty za konto obniżono z 600 tys. zł do 250 tys. zł. Warunkowa opłata za rachunek wzrośnie z 55 do 60 zł.

Zdaniem banku wprowadzane od października br. zmiany w taryfie opłat i prowizji związane są ze zwiększeniem kosztów obsługi usług bankowych oraz wprowadzeniem nowych usług, rozszerzających zakres korzystania z oferty bankowej. Dla części produktów opłaty zostaną podniesione, natomiast dla innych obniżone lub zlikwidowane.

źródło: PRNews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Zmiana Taryfy w PKO BP ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora