Zur Navigation | Zum Inhalt
150 tys. klientów VIP w PKO Banku Polskim. PDF Drukuj Email
19.09.2006.

W sierpniu liczba klientów obsługiwanych w ramach Programów Bankowości Prywatnej i Osobistej PKO Banku Polskiego przekroczyła 150 tys. osób.

PKO Bank Polski oferuje dwa programy przeznaczone dla segmentu klientów o najwyższych dochodach: Program Bankowości Osobistej Aurum, wraz z rachunkiem Złote Konto oraz Program Bankowości Prywatnej Platinium, wraz z rachunkiem Platinium.

Powodzeniem wśród klientów bankowości prywatnej cieszy się oferta kredytowa –produkty pod nazwą Kredyt Aurum i Kredyt Platinium. Bank docenia także rosnące zainteresowanie klientów zamożnych alternatywnymi formami inwestowania, wprowadzając w bieżącym roku do oferty produkty strukturyzowane w formie obligacji.

W ramach Programów Aurum i Platinium bank oferuje także rozbudowany pakiet usług oraz zapewnia między innymi możliwość korzystania z osobistego doradcy, obsługi w wydzielonych, dyskretnych pomieszczeniach oraz możliwość indywidualnego uzgadniania warunków transakcji. Do dyspozycji klientów bankowości osobistej i prywatnej pozostaje ponad 600 doświadczonych konsultantów. Klienci Aurum i Platinium mają także dostęp na preferencyjnych warunkach do ekskluzywnych usług i produktów niefinansowych, oferowanych przez zewnętrznych partnerów banku w ramach Programu Przywilejów. Są to m.in. zniżki, rabaty i inne przywileje gwarantowane w hotelach i restauracjach, salonach fryzjerskich i SPA, biurach podróży, klinikach medycznych, sklepach jubilerskich, winiarskich, z porcelaną, itp.

W zeszłym roku PKO Bank Polski jako pierwszy w Polsce wprowadził do oferty najbardziej prestiżową kartę organizacji Visa - PKO Visa Infinite. Bank proponuje ją swoim najlepszym klientom. Jest ona oznaką nie tylko statusu materialnego, ale także pozycji zawodowej i społecznej. W tym roku klienci bankowości osobistej i prywatnej mają okazję skorzystać jako pierwsi w Polsce z kolejnej nowości – Minikarty PKO Ekspres, pierwszej w Polsce karty w formacie mini o wymiarach 6,5 x 4 cm. PKO Bank Polski oferuje także prestiżową kartę kredytową PKO MasterCard Platinum oraz kartę obciążeniową PKO Diners Club.

W 2004 roku zainaugurowany został program ”Dom Platinium” - cykl wydarzeń prezentujących dobra definiujące piękno, styl, komfort i wyrafinowanie, a tym samym zapewniających klientom korzystającym z Programu Platinium lub Aurum prestiż i elegancję nie tylko w sferze obsługi bankowej i finansów, ale i w każdej innej dziedzinie życia.

W ramach “Domu Platinium” odbyły się m.in. pokazy luksusowych marek czy plebiscyt „Najbardziej stylowe i prestiżowe auta”, zakończony uroczystą galą w Domu Dochodowym w Warszawie. W tym roku „Dom Platinium” poleca swoim klientom warte uwagi wydarzenia kulturalne i artystyczne, w ramach kampanii prasowej z jednym z popularnych magazynów.

Źródło:www.prnews.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...150 tys. klientów VIP w PKO Banku P... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora