Zur Navigation | Zum Inhalt
Karta Lion's Banku wyróżniona PDF Drukuj Email
28.08.2014.
Karta kredytowa Lion's Banku - Master Key World Elite Mastercard - została finalistą ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2014 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Karta znalazła się w gronie kilkudziesięciu wyróżnionych polskich i zagranicznych produktów.

Lion's Bank Master Key World Elite Masterdard jest pierwszą na świecie metalową kartą o nieregularnym kształcie oraz pierwszą w Europie metalową kartą z portfolio MasterCard zorientowaną pionowo. Jej unikalną cechą jest przy tym brak numeru na wierzchniej stronie. Kartę wykonano ze stopu metali: cynku, niklu i miedzi. Waży aż 25 gramów. Wyróżnia ją nowoczesny, minimalistyczny design. Na froncie karty umieszczono polerowany, lustrzany logotyp Lions Bank, rzucający refleksy świetlne. Pod nim wytłoczono imię i nazwisko posiadacza karty. Koncepcja, w połączeniu z orientacją pionową karty i niezakłóconą przez 16-cyfrowy numer płaszczyzną, skupia uwagę każdej osoby trzymającej ten perfekcyjnie wykonany kawałek metalu na posiadaczu karty.

Konkurs "Dobry wzór" jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, zgodnie z zasadami określonymi przez ICSID (International Council of Societies of Industrial Design). Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oceniają w konkursie dostępne na polskim rynku produkty i usługi. Nagrodą jest znak i certyfikat Dobry Wzór. Konkurs istnieje na rynku od 1993 roku i jest pierwszą polską nagrodą za wzornictwo. Zgłaszane do konkursu produkty i usługi oceniane są w 7 kategoriach: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa, opakowania, nowe materiały produkcyjne. W każdej kategorii jury wyłania laureatów i przyznaje nagrody Dobry Wzór. Minister Gospodarki nagradza znakiem Wzór Roku najlepszy polski produkt lub usługę, a prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wyróżnia najlepszego projektanta tytułem Designer Roku.

Źródło: Idea Bank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Karta Lion's Banku wyróżniona ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora