Zur Navigation | Zum Inhalt
Promocja w Citigold PDF Drukuj Email
07.09.2014.
Citi Handlowy rozwija Program Przywilejów A La Carte. W ramach projektu "Prezent od Citigold" oferuje swoim prestiżowym klientom Citigold atrakcyjne zniżki na zakup win. Koneserzy tego szlachetnego trunku mogą skorzystać z 20 proc. i 30 proc. rabatów w sklepach stacjonarnych dobrewina.pl oraz internetowych kupdobrewina.pl.

- Program A La Carte to nasza autorska oferta korzyści i przywilejów dla najbardziej wymagających klientów. Już od 4 lat regularnie staramy się zaskakiwać naszych klientów miłymi upominkami lub ciekawymi propozycjami. Jak widzimy po efektach naszych akcji i reakcjach naszych klientów udaje nam się to -mówi Monika Pieczonka, odpowiedzialna w Citi Handlowy za Program A La Carte.

- Tym razem wspólnie z partnerem przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną dla koneserów win. To kolejna z akcji realizowana w ramach projektu"Prezent od Citigold". Poza atrakcyjnymi zniżkami przy zakupie win, klienci Citigold mogą liczyć na np.bezpłatne zaproszenia do udziału w degustacjach -dodaje.


Klienci Citigold otrzymują 20 proc. rabat przy zakupie win w sklepach stacjonarnych dobrewina.pl i internetowych kupdobrewina.pl. Przy zamówieniu 12 butelek wina, które nie znajdują się w żadnej innej promocji, klienci Citigold mogą liczyć na jeszcze atrakcyjniejszy poziom zniżki, bo aż 30 proc. Rabaty obowiązują przy płatnościach kartą kredytową Citi Handlowy lub z konta w Citi Handlowy. Aby skorzystać z zakupów z rabatem wystarczy wprowadzić specjalny kod promocyjny, który klienci otrzymają od Opiekuna Citigold. Oferta dla klientów banku jest dostępna od 1 września 2014 r. Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej citibanku oraz na stronie sklepu kupdobrewina.pl .

Źródło: Citi Handlowy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Promocja w Citigold ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora