Zur Navigation | Zum Inhalt
Promocja Diners Club LOT PDF Drukuj Email
21.09.2014.

Diners Club Polska rozpoczął promocję i konkurs skierowany do nowych posiadaczy kart prywatnych Diners Club LOT. Można uzyskać nawet 25 000 mil premiowych Miles & More!

Teraz kartę Diners Club LOT można otrzymać w specjalnej cenie 100 zł za pierwszy rok użytkowania karty, a wraz z nią otrzymuje się aż 5000 mil powitalnych! Dodatkowo pierwsze 50 osób, które w danym okresie rozliczeniowym wykona transakcje na łączną kwotę 2000 zł, otrzyma kolejne 5000 mil. Promocją objęte są 4 cykle rozliczeniowe, zatem można uzyskać nawet 25 000 mil premiowych Miles & More! Ale to nie wszystko. Gdyby komuś zależało na jeszcze większej liczbie mil, to może zamówić karty dodatkowe i za każdą taką kartę otrzyma dodatkowe 1000 mil. Karty dodatkowe są również objęte promocją cenową, teraz wydawane są bez opłat w pierwszym roku użytkowania karty (zamiast 175 zł). Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.dinersclub.pl.>

Dlaczego warto? Z kartą Diners Club LOT łączy się wiele ważnych korzyści m.in. bardzo kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznych, aż do kwoty 1 mln USD! W tym specjalne ubezpieczenie kosztów leczenia obejmujące także amatorskie uprawianie sportu, akcje ratownicze oraz koszty obsługi prawnej do 20 tys. zł. Ubezpieczenie obejmuje zarówno posiadacza karty, jak i współpodróżującą z nim rodzinę.

Ponadto warto pamiętać, że każdy Posiadacz karty Diners Club LOT może korzystać z ponad 500 saloników na lotniskach całego świata, zamiast oczekiwać na samolot w tłumie i na niewygodnych krzesłach. Dzięki temu można odpocząć w komfortowych warunkach.

Oczywiście możliwość zwiększania swojego konta milowego z kartą Diners Club LOT nie kończy się na promocji. Posiadacze tej karty są jednocześnie uczestnikami Programu Premiowego Diners Club, w ramach którego każde 5 zł wydane kartą to równowartość 1 mili premiowej. Wyjątek stanowią transakcje w kasynach, na stacjach paliw oraz wypłaty gotówki.

Uczestnictwo w Programi Premiomym i regularne zasilanie swojego konta Miles & More milami wynikającymi z płatności kartą gwarantują wszystkim zgromadzonym milom ich nieprzepadalność. To bardzo ważne udogodnienie zwałcza dla osób, które mil mają dużo i szkoda by było ich stracić.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość odprawy na stanowiskach business Polskich Linii Lotniczych LOT nawet gdy posiada się bilet w klasie ekonomicznej. Można z tego skorzystać na wszystkich polskich lotniskach.

- "Tą promocją wychodzimy naprzeciw osobom, które często podróżują i zależy im na zwiększaniu stanu swojego konta w programie Miles & More. Program ten daje duże możliwości wykorzystania zgromadzonych mil m.in. na bilety lotnicze czy podniesienie klasy podróży. A 25 000 mil można już bardzo pożytecznie wykorzystać" -podsumowuje Katarzyna Fatyga, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Diners Club Polska.
 

źródło: Diners Club Polska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Promocja Diners Club LOT ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora