Zur Navigation | Zum Inhalt
Citi Handlowy najlepszy w Polsce PDF Drukuj Email
18.11.2014.

Brytyjski magazyn "The Banker" wskazał Citi Handlowy, jako najlepszy bank w Polsce zapewniający usługi private banking. W rankingu "Global Private Banking Awards 2014" Citi Handlowy zajął pierwsze miejsce wśród 9 analizowanych przedstawicieli polskiego sektora bankowego.

- Rynek zaawansowanych usług finansowych dla najzamożniejszych rozwija się w szybkim tempie. Dla Citi Handlowy jest to jeden ze strategicznych obszarów rozwoju, dlatego z tym większym zadowoleniem przyjęliśmy wyróżnienie dla najlepszego private banking w Polsce. Tym bardziej, że zostaliśmy docenieni przez tak prestiżowe marki jak "The Banker" i jego wydawcę "Financial Times" - mówi Tomasz Pol, Szef Pionu Zarządzania Produktami Detalicznymi, Usługami Maklerskimi i Segmentami w Citi Handlowy. - Pozostajemy jedynym globalnym bankiem na polskim rynku i to też daje nam dużą przewagę rynkową jeśli chodzi o usługi z zakresu private banking. Inwestycje międzynarodowe z prawdziwego zdarzenia, dostęp do lokalnych funduszy inwestycyjnych, również tych wychodzących poza polski rynek i rozbudowany ekosystem walutowy - to tylko przykłady rozwiązań, dla najzamożniejszych klientów - dodaje Tomasz Pol.

Organizatorem konkursu Global Private Banking Awards jest Magazyn "The Banker", który jest wydawany przez Financial Times. Nagrody przyznawane są w 36 kategoriach, w tym 29 pokazujących najlepszych przedstawicieli z poszczególnych krajów. W 2014 roku po raz pierwszy konkurs objął także rynek bankowości prywatnej w Polsce. Podstawą do wyszczególnienia zwycięzców jest analiza zarówno informacji ilościowych jak i jakościowych, dokonywana przez jury konkursu składające z 15 ekspertów bankowych z całego świata. Od maja do lipca banki dostarczają obszerną dokumentację, obrazującą rozwój swojego private bankingu. Prezentują mierniki wzrostów, ofertę produktową, poziom oferowanego serwisu i podsumowują swoje dokonania na rynku. Pełną listę zwycięzców tegorocznej edycji można znaleźć pod linkiem: http://www.privatebankingawards.com/winners/2014-winners.

Jest to kolejne wyróżnienie przyznane Bankowi przez międzynarodowych ekspertów w dziedzinie bankowości prywatnej. W tym roku "Euromoney Magazine" przyznał Citi Handlowy nagrodę w rankingu "Private Banking and Wealth Management" w kategorii "Super affluent clients".

Źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Citi Handlowy najlepszy w Polsce ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora