Zur Navigation | Zum Inhalt
Wyniki produktów inwestycyjnych w db PDF Drukuj Email
28.11.2014.
Kolejne produkty inwestycyjne z oferty Deutsche Bank osiągają bardzo dobre wyniki. Zakończone właśnie dwie edycje produktów db Elita Funduszy III  zapewniły Klientom dwucyfrowe zyski: w wysokości 24,44% i 15,26% brutto, w skali 3 lat, przy pełnej ochronie kapitału. 

Trzyletni produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Elita Funduszy III_3 osiągnął wynik 19,79% netto (~24,44% brutto czyli 8,15% p.a.). Aktywem bazowym produktu był fundusz inwestycyjny Franklin Templeton Global Total Return.

Z kolei db Elita Funduszy III_4 (również o trzyletnim okresie inwestycyjnym) wypracowała dla Klientów premię w wysokości 12,36% netto (~15,26% brutto czyli 5,08% p.a.). Zysk z db Elity Funduszy III_4 zależał od wyniku funduszu inwestycyjnego PIMCO Global Real Return.

- Z uwagi na wbudowany mechanizm gwarancji kapitału, produkty z linii db Elita Funduszy stanowią alternatywę dla Klientów, którzy chcą skorzystać na wzrostach funduszy inwestycyjnych bez ryzyka utraty swojego kapitału. Warto podkreślić, że do tej pory wszystkie edycje produktów z linii db Elita Funduszy, które oferujemy naszym Klientom regularnie od 2011 r., zakończyły się dodatnimi wynikami. Średnioroczny zysk dla Klientów kształtował się w przedziale od 4,47% do 11,16% brutto p.a. w zależności od produktu. Co ważne, db Elity Funduszy zapewniają 100-procentową ochronę składki zainwestowanej, a zysk zależy od wyników wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów funduszy inwestycyjnych, które stanowią aktywo bazowe – mówi Monika Szlosek, Dyrektor Bankowości Detalicznej i Inwestycyjnej, Deutsche Bank. 

Poszczególne subskrypcje db Elit Funduszy uruchamiane są z częstotliwością miesięczną. Już w pierwszych dniach grudnia w ofercie Deutsche Bank pojawi się kolejna db Elita Funduszy oparta o nowy koszyk funduszy.

Deutsche Bank kieruje ofertę produktów strukturyzowanych do Klientów zainteresowanych inwestycjami, którzy oczekują wyników wyższych niż w przypadku depozytów. W zależności od rozwiązania, produkty dostępne są także w wersjach z mechanizmem pełnej lub częściowej ochrony kapitału. Subskrypcje kolejnych edycji produktów są uruchamiane na początku każdego miesiąca

źródło: Biuro Prasowe Grupy Deutsche Bank w Polsce
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Wyniki produktów inwestycyjnych w d... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora