Zur Navigation | Zum Inhalt
Kredyty dla profesjonalistów w ING PDF Drukuj Email
21.12.2014.
ING Bank Śląski zwiększył maksymalny limit bez zabezpieczenia w ofercie kredytowej dla profesjonalistów - których wielu zalicza się do segmentu private banking. Od 15 grudnia br. klienci Ci mogą skorzystać z podwyższonej kwoty w wysokości do 500 tys. zł. 

ING Bank Śląski zaproponował przedstawicielom zawodów zaufania publicznego pożyczkę w kwocie do 500 tys. zł bez zabezpieczenia - do 10 lat kredytowania, z marżą w wysokości 3,5 proc oraz bez prowizji. Środki z udzielonej pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy, a bank nie wymaga przedstawienia biznes planu ani zaświadczeń z ZUS i US. Skorzystanie z tego produktu jest możliwe po 12 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej. Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz za wcześniejszą spłatę kredytu.

 Warto przypomnieć, że w ramach oferty dla profesjonalistów, klienci mogą również skorzystać z Programu Leasing ING Profesjonalista obejmującego trzy rodzaje leasingu:
- Sprzętu medycznego,
- Sprzętu IT,
- Samochodów osobowych z homologacją osobową i ciężarową oraz samochodów dostawczych o ładowności do 3,5 t, w ramach programu ING Auto.

Maksymalny limit finansowania dla sprzętu medycznego oraz sprzętu IT wynosi łącznie 250 tys. zł, natomiast dla samochodów osobowych oraz dostawczych klient może uzyskać finansowanie do 300 tys. zł. Aby skorzystać z oferty, należy przedstawić fakturę pro forma, wniosek leasingowy oraz umowę spółki (tylko w przypadku spółek osobowych). Finansowanie można uzyskać nawet przy niskim zaangażowaniu kapitału własnego - opłata wstępna wynosi od 5% wartości finansowania.

Oferta dla profesjonalistów skierowana jest do przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, prowadzących następujące rodzaje działalności:
- kancelarie notarialne, adwokackie, komorników sądowych i radców prawnych,
- gabinety lekarskie, specjalistyczne praktyki lekarskie, indywidualne i prywatne praktyki lekarskie, praktyki lekarskie specjalistyczne, praktyki grupowe lekarzy rodzinnych, gabinety psychologiczne, gabinety stomatologiczne, praktyki pielęgniarskie i rehabilitacyjne,
- przychodnie i kliniki weterynaryjne,
- biura biegłego rewidenta, rzeczoznawcy majątkowego i geodezyjne,
- biura architektoniczne,
- kancelarie podatkowe – doradcy podatkowi,

- biura rachunkowe – księgowi posiadający licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Więcej informacji w placówkach banku ING.

 

źródło: biuro prasowe ING Bank Śląski 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kredyty dla profesjonalistów w ING ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora