Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowy szef Centrum Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego PDF Drukuj Email
04.01.2015.
Jacek Kalisz, doradca prezesa PKO Banku Polskiego, a wcześniej wiceprezes Nordea Bank Polska, 1 stycznia 2015 roku objął stanowisko szefa Centrum Bankowości Prywatnej.

Jacek Kalisz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Z branżą bankową związany od 1990 roku. Pracował na stanowiskach menedżerskich w Banku Depozytowo-Kredytowym w Lublinie oraz w Pekao SA, gdzie był odpowiedzialny za sieć detaliczną w pionie klientów VIP/SME. Przez ostatnie 10 lat był wiceprezesem Zarządu Nordea nadzorującym m.in. Departament Bankowości Prywatnej.

Centrum Bankowości Prywatnej obsługuje klientów dysponujących aktywami finansowymi w wysokości co najmniej 1 miliona złotych. W ramach oferty najzamożniejsi klienci Banku mogą liczyć między innymi na doradztwo finansowe świadczone przez profesjonalny zespół doradców, obsługę w zapewniających dyskretną atmosferę oraz prestiż biurach bankowości prywatnej oraz specjalną ofertę produktową. Pierwsze biuro bankowości prywatnej powstało w Warszawie w 2011 roku. W ciągu trzech lat PKO Bank Polski uruchomiono kolejnych 7 biur zlokalizowanych w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie. Łączna wartość aktywów w zarzadzaniu CBP wynosi 7,8 miliarda złotych. Centrum obsługuje ponad 3 tysiące klientów.

Rada Nadzorcza PKO TFI zdecydowała również, że dotychczasowy szef Centrum Bankowości Prywatnej Radosław Kiełbasiński od 1 stycznia 2015 r. obejmie stanowisko wiceprezesa PKO TFI.


Źródło: PKO Bank Polski
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowy szef Centrum Bankowości Prywat... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora