Zur Navigation | Zum Inhalt
Karta Maserati w Lion's Bank PDF Drukuj Email
17.02.2015.
Lion's Bank wprowadza pierwszą na świecie lakierowaną metalową kartę kredytową, opatrzoną marką luksusowych samochodów. Maserati by Lion's Bank, która zaskakuje wyszukanym wzornictwem, dostępna będzie wyłącznie w salonach Maserati Chodzeń - polskiego importera włoskich ekskluzywnych aut.

Pod nazwą Maserati World Elite MasterCard by Lion' s Bank kryje się kolejna niestandardowa karta Lions Banku, przypominająca rzetelnie wykonane dzieło sztuki. W 2013 r. Lions Bank był pierwszym bankiem na świecie, który do swojej oferty wprowadził metalową kartę kredytową o nieregularnym kształcie, za co rok później został uhonorowany tak prestiżowymi nagrodami, jak Red Dot Design Award oraz Hermes Creative. Karta stworzona wspólnie z Maserati to idealna propozycja dla koneserów pięknych przedmiotów oraz miłośników motoryzacji.

Zorientowaną pionowo kartę charakteryzuje minimalizm i elegancja, a lakierowanie w błękitnym metalizowanym kolorze, stanowi subtelne nawiązanie do słynnego blu Maserati. Na froncie karty bezpretensjonalnie wytłoczone jest logo Maserati z charakterystycznym dla marki trójzębem. Zarówno ten symbol jak i wybrany kolor stanowią część historii marki. Barwa niebieska wywodzi się z herbu Bolonii - miasta, w którym Alfieri Maserati zaczął produkować swoje ekskluzywne samochody. Trójząb wzorowany jest na tym, znajdującym się na posągu Neptuna, który znajduje się w tym samym mieście.
 
Związane na karcie informacje, takie jak 16-cyfrowy numer znajdują się na rewersie, nie zakłócając gustownej kompozycji karty. Na przodzie widnieje zaś imię i nazwisko dumnego posiadacza wyjątkowego produktu. Podobnie jak flagowa karta Lions Banku - Master Key, MaseratiWorld Elite MasterCard by Lion s Bankwytwarzana jest w Stanach Zjednoczonych przez firmę Oberthur Technologies. Użyta w procesie manufakturowej produkcji powłoka lakiernicza powoduje, że kartę można personalizować nie tylko z użyciem lasera, ale również termicznie, co wyróżnia ją m.in. od karty Noble Banku. Co ciekawe, w ciągu godziny można wyprodukować zaledwie kilkanaście nowych kart Lions Banku, a koszt wytworzenia egzemplarza jest stukrotnie wyższy niż w przypadku zwykłej karty plastikowej.
 
Pomysł stworzenia karty wraz z marką samochodową powstał po tym, jak we współpracy z Lions House wprowadzono do oferty Lions banku usługę, pod nazwą Lions Classic Car Portfolio. Daje ona klientom możliwość dywersyfikacji aktywów portfela poprzez inwestowanie w klasyczne auta. Dzięki współdziałaniu Lions Banku z jedynym polskim importerem Maserati - firmą Chodzeń, powstała pierwsza na świecie lakierowana karta metalowa dedykowana marce motoryzacyjnej. Ekskluzywność produktu gwarantuje fakt, że jest on zarezerwowany dla klientów Maserati Chodzeń.
 
Karta MaseratiWorld Elite MasterCard by Lion s Bankto także dostęp do licznych przywilejów i atrakcyjnych ofert. Jej posiadacz może skorzystać z powiązanego z produktem ubezpieczenia, uczestniczyć w programie lojalnościowym MasterCard Rewards z szerokim katalogiem udogodnień, a także zyskuje dostęp do usług takich jak Priority Pass i MasterCard Privileges. Oczywiście, właściciel karty ma prawo do specjalnych zniżek w Maserati Chodzeń przy serwisowaniu auta oraz przy zakupach w Maserati Store. Ponadto, Lions Bank zapewnia posiadaczowi karty m.in. najdłuższy okres bezodsetkowy zarówno dla transakcji bezgotówkowych, jak i wypłat gotówki oraz elastyczność dnia spłaty.

Źródło: Idea Bank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Karta Maserati w Lion's Bank ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora