Zur Navigation | Zum Inhalt
Sukces "Recepty na Zysk II" PDF Drukuj Email
21.05.2015.
Klienci Raiffeisen Polbanku, którzy dwa lata temu zainwestowali w produkt strukturyzowany "Recepta na Zysk II", właśnie otrzymali zwrot środków powiększonych o 15,43% zysku, który nie jest opodatkowany. To wartość znacznie przewyższająca oprocentowanie dostępnych lokat bankowych, a także stopę zwrotu ze znakomitej większości produktów inwestycyjnych oferowanych na polskim rynku.

Zysk był uzależniony od zmiany wyceny spółek z koszyka, w którego skład wchodziło dziewięć globalnych firm medycznych. "Recepta na Zysk" to inwestycja w formie ubezpieczenia na życie i dożycie.

Ubezpieczenia strukturyzowane są produktami przeznaczonymi dla osób poszukujących ponadprzeciętnych zysków przy jednoczesnym bezpieczeństwie zainwestowanego kapitału. Stanowi więc alternatywę zarówno dla depozytów bankowych, jak i produktów o charakterze inwestycyjnym.

W Raiffeisen Polbanku można obecnie (do 29 maja) składać zapisy na Gwiazdy Europy, 2-letnie ubezpieczenie strukturyzowane z ochroną kapitału na poziomie 99%, oparte na indeksie BNP Paribas Fd - Flexible Fund Stars Index (EUR), który zbudowany jest z czterech europejskich funduszy absolutnej stopy zwrotu. Więcej informacji pod linkiem: http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/inwestycje/gwiazdy-europy

Źródło: Raiffeisen Polbank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Sukces "Recepty na Zysk II" ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora