Zur Navigation | Zum Inhalt
Citibank World Elite nagrodzona PDF Drukuj Email
06.07.2015.
Citi Handlowy otrzymał nagrodę w konkursie Portfele Wprost 2015. w kategorii karta kredytowa dla biznesu. Bank wyróżniono za najbardziej prestiżową kartę kredytową czarną Citibank World Elite MasterCard Ultime. Nagroda przyznawana przez tygodnik Wprost została wręczona podczas gali, która odbyła się 29 czerwca 2015 roku w Warszawie.

Karta Kredytowa Citibank World Elite MasterCard Ultime to najbardziej wyrafinowana propozycja z naszej oferty. Faktycznie to karta, która towarzyszy wielu klientom w realizacji ich biznesów. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienia w "Portfelach Wprost",mówi Marcin Domagała, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktem Karta Kredytowa w Citi Handlowy.
"Portfele Wprost" to nagroda przyznawana za najlepsze oferty i produkty finansowe dostępne na polskim rynku. Citi Handlowy otrzymał wyróżnienie w kategorii karta kredytowa dla biznesu.
 
Wśród korzyści oferowanych przez Karta Kredytowa Citibank World Elite MasterCard Ultime  docenione zostały m.in. opieka ubezpieczeniowa, usługi assistance - pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach, concierge - usługi organizacyjno-rezerwacyjne, program rabatowy - w tym "A La Carte" oraz Priority Pass zapewniający wstęp do saloników Executive Lounge na wielu lotniskach na świecie.

Źródło: Citi Handlowy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Citibank World Elite nagrodzona ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora