Zur Navigation | Zum Inhalt
Jacek Taraśkiewicz osobowością Private Banking PDF Drukuj Email
17.07.2015.
Redakcja Home&Market przygotowała zestawienie najważniejszych osób odpowiedzialnych za usługi dla najzamożniejszych klientów w poszczególnych bankach. Wśród pierwszej piątki osobowości Private Banking jest Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Specjalistycznej Bankowości Doradczej w ING Banku Śląskim.

To wyróżnienie należy się całemu zespołowi, który wraz ze mną tworzy i dba o jakość naszych usług. Jestem przekonany, że wypracowaliśmy w ostatnich latach profesjonalną propozycję inwestycyjną i doradczą dla osób zamożnych. Oferujemy również nowoczesne produkty i usługi dostępne z każdego miejsca i o każdej porze. .Teraz naszym głównym celem jest pomaganie klientom w korzystaniu z szerokich możliwości banku w optymalny dla nich sposób, a co za tym idzie, podnoszenie jakości naszych usług. Głęboko wierzę, że za  jakością idą wyniki. Cieszę się, że nasze starania doceniają zarówno klienci, których liczba rośnie  rok do roku, jak również dziennikarze opisujący i recenzujący działania branży – powiedział Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Specjalistycznej Bankowości Doradczej w ING Banku Śląskim.

Jacek Taraśkiewicz odpowiada za zarządzanie segmentami klienta zamożnego (Personal /Private Banking i Wealth Management) oraz segmentem Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim. W banku zajmuje również stanowisko dyrektora Biura Maklerskiego, które dostarcza zaawansowanych rozwiązań inwestycyjnych dla klientów Private Banking.

Ranking 10 Najcenniejszych Osobowości Private Banking, przygotowany przez redakcję Home & Market, powstał w oparciu o analizę wyników finansowych banków, w tym wyników z tytułu bankowości prywatnej w bankach. Dodatkowe kryterium stanowiły zgłoszenia banków zawierające opis działalności w obszarze Private Banking w danej instytucji finansowej w 2014 roku oraz biogram osób odpowiadających za kształt oferty dla tego segmentu klientów.

źródło: Rzecznik Prasowy ING Bank Śląski SA
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Jacek Taraśkiewicz osobowością Priv... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora