Zur Navigation | Zum Inhalt
Konto Prestige World w Millennium PDF Drukuj Email
13.09.2015.
Bank Millennium wprowadził do oferty nowy rachunek osobisty dla klientów o wyższym statusie majątkowym - Konto Prestige World. Wraz z kontem oferowane są wyjątkowe produkty, usługi i przywileje, m.in. specjalna Linia Prestige, bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy zagraniczne, bezpłatne konta walutowe i karta w euro. Wybierając Konto Prestige World można dodatkowo korzystać z ubezpieczeń Pakiet Bardzo Pomocny oraz Dokumenty w Podróży i Concierge.

-Klienci Prestige poszukują wyjątkowej oferty, dlatego proponujemy im usługi bankowe na najwyższym poziomie i rachunek, którego funkcje znacznie wykraczają poza standardowe. Umożliwiamy wygodne zarządzanie finansami z każdego miejsca na świecie i o każdej porze, oferujemy też rozwiązania, które zapewnią komfort i poczucie bezpieczeństwa w życiu codziennym i w podróży.- mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.
 
Konto i usługi za 0 zł

Konto Prestige World jest bezpłatne dla wszystkich klientów z miesięcznymi wpływami na rachunek w wysokości co najmniej 10 tys. zł (w poprzednim miesiącu lub jako średnia z ostatnich 3 miesięcy), którzy dokonali przynajmniej jednej bezgotówkowej płatności kartą do konta. Niezależnie od spełnienia warunków bezpłatne są zawsze:
- przelewy krajowe w złotych przez internet, telefon i w oddziale
- przelewy zagraniczne w trybie standardowym
- przelewy SEPA przez internet, telefon i w oddziale
- zlecenia stałe i polecenia zapłaty
- wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą
- wydanie i korzystanie z karty do konta
- Pakiet Bezpieczeństwa do karty: pakiet składa się z 25 powiadomień SMS oraz ubezpieczenia "Ochrona Karty" obejmującego: ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty, ubezpieczenie od rabunku gotówki pobranej z bankomatu lub terminala POS, ubezpieczenie zakupu oraz gwarancję najniższej ceny.

Pakiet Bardzo Pomocny z ubezpieczeniem Dokumenty w Podróży i Concierge

Posiadaczom Konta Prestige World oferowany jest Pakiet Bardzo Pomocny - całodobowa pomoc medyczna i wsparcie fachowców w zakresie różnego rodzaju domowych napraw. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, posiadacze Pakietu mogą skorzystać m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki, w razie zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC, a także z pomocy w zakresie sprzętu IT - m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu oraz zakupu urządzenia w razie kradzieży. Pakiet jest bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku. Klienci mogą skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.
 
Korzystający z Pakietu Bardzo Pomocnego otrzymują dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie Dokumenty w Podróży i Concierge, które zapewnia skuteczną pomoc w przypadku utraty dokumentów za granicą i posiada bogaty pakiet usług concierge.
 
Bezpłatne konta walutowe i karta w euro

Posiadaczom Konta Prestige World oferowane jest bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunków walutowych oraz karty do konta w euro, która umożliwia korzystne rozliczenia transakcji wykonywanych poza krajem.
 
Dostęp do finansów w dowolnym miejscu i czasie

Konto Prestige World to możliwość bieżącego zarządzania finansami poprzez:
- Linię Prestige - specjalny całodobowy serwis telefoniczny, dostępny tylko dla klientów Prestige
- aplikację mobilną na smartfony i tablety, pozwalającą korzystać ze wszystkich najważniejszych funkcji rachunku
- wielokrotnie nagradzany, nowoczesny system bankowości internetowej Millenet
- sieć ponad 400 oddziałów na terenie całego kraju.

źródło: Bank Millennium
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Konto Prestige World w Millennium ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora