Zur Navigation | Zum Inhalt
Pięć gwiazdek dla Citi Handlowy PDF Drukuj Email
11.02.2016.
Citi Handlowy otrzymał pięć gwiazdek w ratingu bankowości prywatnej przygotowywanym przez magazyn "Forbes". Jak podkreśla miesięcznik: zmiana oferty bankowości prywatnej Citi Handlowy była największym zaskoczeniem minionego roku.

To już piąte zestawienie, w ramach którego magazyn "Forbes" prezentuje rating usług segmentu private banking. Tegoroczną oceną objęto 12 banków. W uzasadnieniu do przyznanych pięciu gwiazdek dla Citi Handlowy, miesięcznik powołał się na zmianę jakościową jaką wywołało wprowadzenie przez Bank oferty dla najzamożniejszych klientów Citigold Private Client.
 
Warunki otrzymania pięciu gwiazdek od pięciu lat pozostają niezmiennie. Tworząc zestawienie magazyn uwzględnia zakres oferty inwestycyjnej oraz jej elastyczność oraz fakt czy bank odpowiada na trendy rynkowe. Pod uwagę brane jest również podejście do klienta: doradztwo inwestycyjne, kwestie produktów inwestycyjnych szytych na miarę potrzeb klienta, inwestycyjnych, jakość i częstotliwość raportowania wyników i stanu portela inwestycyjnego. Kolejne aspekty to liczba programów rabatowych, organizacja konferencji oraz usługi pozafinansowe.
 
Jak podkreśla David Mouille, wiceprezes Citi Handlowy odpowiedzialny za bankowość detaliczną
 
- Uznanie Forbes to dla nas duże wyróżnienie. Cieszy nas przy tym, że magazyn zauważył i docenił właśnie wprowadzoną przez nas ofertę Citigold Private Client, która z jednej strony otwiera przed naszymi klientami nowe możliwości inwestycyjne dostępne na całym świecie, z drugiej zaś stanowi zestaw unikalnych na polskim rynku przywilejów. To dla nas esencja globalnej bankowości, której rozwój na polskim rynku jest dla nas celem strategicznym.

Oferta Citigold Private Client skierowana jest do klientów, których aktywa wynoszą minimum 3 mln złotych. Citi Handlowy jako pierwszy bank w Polsce wprowadził dla klientów globalne rozwiązania finansowych takie jak doradztwo inwestycyjne na rynkach akcji 20 giełd na całym świecie. W ofercie znajdują się również usługi maklerskie oferowane przez Dom Maklerski Citi Handlowy, unikalne na rynku rozwiązania walutowe takie jak inwestycje dwuwalutowe oraz najlepsze w ofercie banku kursy wymiany walut.
 
Jednym z kluczowych wyróżników oferty jest indywidualne wsparcie, zapewniane przez grupę profesjonalistów z poszczególnych dziedzin, którzy posiadają licencje doradcy inwestycyjnego lub Maklera Papierów Wartościowych czy eksperta ds. rynków walutowych. Klient otrzymuje również najlepszą w ofercie MasterCard kartę do konta World Elite Debit MasterCard, wraz z nią program Concierge i kartę Priority Pass. Klient Citigold Private Client może skorzystać ekskluzywnego pakietu przywilejów, do których należą między innymi transport na lotnisko limuzyną z prywatnym kierowcą czy wynajem jachtu.
 
Pięc gwiazdek w rankingu "Forbes" to kolejne potwierdzenie silnej pozycji Citi Handlowy w segmencie dla klienta zamożnego. W ubiegłym roku bank otrzymał pierwsze miejsce w ranking bankowości prywatnej magazynu The Banker" wydawanego przez Financial Times. Również w 2014 roku "Euromoney Magazyn" przyznał Citi Handlowy nagrodę w rankingu Private Banking and Wealth Management Survey 2014" w kategorii Super affluent clients".

Źródło: Citi Handlowy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Pięć gwiazdek dla Citi Handlowy ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora