Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowy szef Biura Doradztwa Inwestycyjnego CITI Handlowy PDF Drukuj Email
02.04.2016.
Grzegorz Jałtuszyk został nowym Dyrektorem Biura Doradztwa Inwestycyjnego, jednego z kluczowych obszarów Bankowości Detalicznej Citi Handlowy.

Doradztwo inwestycyjne to jedna z flagowych usług Citi Handlowy adresowana do klientów zamożnych. Chcemy wspierać naszych klientów w budowaniu optymalnego portfela inwestycyjnego przyjmując przy tym długoterminową perspektywę. To usługa, która wymaga od nas najwyższego profesjonalizmu i wyszukanej wiedzy eksperckiej. W ten sposób chcemy budować zaufanie klientów do naszych rekomendacji. I właśnie te kwestie jak wzmacnianie zaufania klientów, tak w okresie koniunktury jak i w okresie zawirowań na rynku, oraz rozwój ekspertyzy stawiam sobie jako podstawowe cele w mojej nowej roli. -podkreśla Grzegorz Jałtuszyk, Dyrektor Biura Doradztwa Inwestycyjnego.
 
Grzegorz Jałtuszyk jako absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość rozpoczynał swoją karierę zawodową 20 lat temu na stanowisku maklera. Kolejne kroki wiązały się z zarządzaniem różnymi typami funduszy a także portfelami klientów indywidualnych. Doświadczenie zdobywał w kilku wiodących instytucjach finansowych w Polsce, takich jak Dom Maklerski BOŚ, KBC TFI a także PTE Warta, gdzie obejmował funkcje Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami. W swojej karierze występował również jako ekspert finansowy w TVN CNBC. Wśród profesjonalnych licencji znajdują się licencja maklera (1996 roku), doradcy inwestycyjnego (1999 roku) a także tytuł Chartered Financial Analyst w 2006 roku. Poza rolą Dyrektora Biura w Citi Handlowy Grzegorz Jałtuszyk stanie również na czele Komitetu Alokacji Aktywów oraz Komitetu Selekcji Funduszy.
 
Biuro Doradztwa Inwestycyjnego od lat konsekwentnie wspiera klientów w podejmowaniu decyzji i tworzeniu zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego. Stałym celem jest rozwój oferty i koncentracja na klientach sektora Citigold oraz Citigold Private Client. Historia biura sięga 2012, w którym na rynek wprowadzona została uniklana usługa doradztwa inwestycyjnego. Stale rozwijana oferta została uzupełniona w 2014 roku o usługę indywidualnego, profesjonalnego wsparcia realizowanego przez zespół Menadzerów Inwestycyjnych.

źródło: Citi Handlowy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowy szef Biura Doradztwa Inwestycy... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora