Zur Navigation | Zum Inhalt
Fast Track w Diners Club PDF Drukuj Email
11.05.2016.
Dzięki nowej usłudze posiadacze kart Diners Club będą mogli przechodzić przez lotniskową kontrolę bezpieczeństwa bez oczekiwania w kolejce.
 
Diners Club Polska uruchomił usługę Fast Track na lotniskach w Modlinie, Poznaniu, Katowicach i Wiedniu. Wkrótce będzie ona dostępna w kolejnych lokalizacjach na terenie Polski. Korzystanie z Fast Track jest bezpłatne dla posiadaczy wszystkich rodzajów kart Diners Club.
 
- Posiadacze kart Diners Club często podróżują i cenią sobie komfort podróży. Dlatego umożliwiamy im darmowe korzystanie z saloników lotniskowych, a od dziś także bezpłatne przejście Fast Track, czyli VIP-owską kontrolę przed wejściem do strefy odlotów bez oczekiwania w kolejce. Będą mogli z niej skorzystać niezależnie od klasy biletu z jakim podróżują - mówi Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska.
 
Poruszanie się lotniskową "szybką ścieżką" będzie możliwe po skorzystaniu z saloniku lotniskowego (Modlin, Katowice) lub okazaniu ważnej karty Diners Club (Poznań, Wiedeń).
- Z przeprowadzonego przez nas badania wynika, że 60 proc. Polaków spędzi letni urlop poza miejscem zamieszkania. Część z nich w podróż wybierze się samolotem. Dlatego usługę Fast Track uruchamiamy i będziemy rozbudowywać jeszcze przed wakacjami - mówi Katarzyna Fatyga z Diners Club Polska.
 
Fast Track to usługa ułatwiająca podróżowanie. Dzięki niej możliwe jest przejście przez kontrolę bezpieczeństwa bez kolejki, w strefie VIP, przed wejściem do strefy odlotów - a tym samym zaoszczędzenie wielu cennych minut spędzonych na lotnisku.

źródło: Diners Club
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Fast Track w Diners Club ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora