Zur Navigation | Zum Inhalt
SUNREEF SUPREME 68 EAGLE WINGS PDF Drukuj Email
22.05.2016.
Eagle Wings to premierowy katamaran z nowej linii Sunreef Supreme. Ten spektakularny jacht miał swoją oficjalną odsłonę podczas targów Singapore Yacht Show, gdzie wzbudził ogromne zainteresowanie. To pierwsza w historii przemysłu jachtowego łódź poniżej 24m długości oferująca 300 m² powierzchni wypoczynkowej (przestrzeń do tej pory spotykaną tylko na superjachtach).

Architektura jednostek Sunreef Supreme na nowo definiuje sposób, w jaki do tej pory projektowano katamarany. Nowy, bezkompromisowy koncept nadbudowy pozwolił na zrównanie poziomów salonu i pokładu głównego. W rezultacie, Sunreef Supreme Eagle Wings uzyskał rozległy, przeszklony na całą wysokość salon – harmonijną, otwartą strefę łączącą się bezpośrednio z kokpitem dającą dostęp do pokładu poprzez rozsuwane drzwi po obu stronach jachtu. Zewnętrzna i wewnętrzna przestrzeń łodzi połączone zostały jedną panoramiczną powierzchnię wypoczynkową.

Indywidualnie zaprojektowany salon o powierzchni 65m² łączy w sobie akcenty wędzonego dębu i błękitu. Przestrzeń obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię z łatwym dostępem do chłodziarki na wino. W komodzie naprzeciw stołu jadalni umieszczono wysuwany telewizor. Pośrodku salonu znajduje się główna strefa relaksacyjna z szerokimi kanapami, które od lewej burty otacza wyłożony onyksem bar, od prawej zaś stolik do gry w karty. Jako że Właściciele kładą duży nacisk na rozrywkę i muzykę, w suficie zamontowano opuszczany telewizor a salon wyposażono w system karaoke. Nieopodal jadalni znajdziemy akustyczne pianino.

Aranżacja wnętrz obejmuje dwie luksusowe kabiny gościnne z prywatnymi łazienkami wykończonymi płyty kwarcowymi oraz dwie obszerne kabiny właścicielskie. Schody do kabin od lewej burty wyposażono w wykonaną na zamówienie windę, by ułatwić dostęp do pomieszczeń starszym członkom rodziny Właścicieli. Kwatera załogi jest przestronna i wygodna.

Eagle Wings posiada obszerny pokład słoneczny, któremu cień zapewnia eleganckie bimini. Przestrzeń tego pokładu wyposażono w bar, sofy i materace, tak by otrzymać imponującą strefę relaksu o powierzchni bliskiej 65m2. Na przednim tarasie jachtu można wypocząć zarówno na szerokich materacach jak i w jacuzzi.
Sunreef Supreme 68 Eagle Wings

Eagle Wings wyposażono w garaż rufowy – instalowany na wszystkich jachtach serii Supreme. Garaż ten pomieści zarówno pontony, jet ski jak również sprzęt do nurkowania i żagle. Jego drzwi po otwarciu, zrównują się z tylnymi platformami jachtu, by stworzyć komfortową przestrzeń wypoczynkową. Maszt jachtu mocowany jest wyłącznie na poziomie pokładu słonecznego za pomocą innowacyjnej konstrukcji wsporczej wykonanej z włókna węglowego. Ten rewolucyjny system pozwala na całkowite otwarcie przestrzeni salonu.

Najnowszy koncept, powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bardziej spersonalizowane i przestronne jednostki o charakterze lifestylowym. Gama jest efektem zmieniającej się filozofii yachtingu, która coraz większy nacisk kładzie na połączenie komfortu na pokładzie z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Światowa premiera jachtu na targach Singapore Yacht Show 2016

źródło: SUNREEF YACHTS
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...SUNREEF SUPREME 68 EAGLE WINGS ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora