Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowy produkt Warty w Citi Handlowy PDF Drukuj Email
05.10.2016.
Do oferty banku Citi Handlowy trafiło nowe ubezpieczenie Warty WARTA Plan na Przyszłość, które w kompleksowy sposób łączy funkcje ochronne i oszczędnościowe. To drugi produkt Warty w ofercie tego banku. Od kwietnia tego roku klienci mogą skorzystać z polisy ochronnej Platynowa Ochrona Plus. 

Z danych Narodowego Banku Polskiego wynika, że Polacy coraz mocniej starają się oszczędzać pieniądze na przyszłoś. Widząc ten trend Citi Handlowy zaproponował swoim klientom nowe ubezpieczenie Warty WARTA Plan na Przyszłość. Nowy produkt w ofercie banku to rozwiązane o charakterze oszczędnościowym bazujące na regularnych wpłatach, umożliwiające klientom uzyskanie zagwarantowanej wysokości środków na realizacje przyszłych planów. Połączone jest z zabezpieczeniem finansowym w razie trudnych sytuacji losowych dotyczących zdrowia i życia ubezpieczonego np. w razie niezdolności do pracy ubezpieczyciel przejmie wymagane płatności składki. 
 
- Rozwijamy współpracę z bankiem Citi Handlowy tworząc nowy model rozwiązań ubezpieczeniowych, który rozszerzamy dla jego klientów o kompleksowe ubezpieczenie wspierające ich w odkładaniu pieniędzy na przyszłość oraz zapewniając ochronę finansową. To wyjątkowo elastyczne rozwiązanie, które dopasowuje się do potrzeb klienta w zakresie czasu trwania polisy, częstotliwości wpłat czy zakresu ochrony. WARTA Plan na Przyszłość uzupełnia produkt ochronny, który trafił do oferty Citi Handlowy w pierwszej połowie roku mówi Monika Woźniak-Wołek, dyrektor departamentu Bancassurance w Warcie.
 
- Stawiamy na jakość i atrakcyjność rozwiązań produktowych dla klienta, połączoną ze specjalistyczną obsługą produktów ubezpieczeniowych oraz różne rozwiązania systemowe. WARTA Plan na Przyszłość wpisuje się w nasz plan realizowany w ramach ścisłej współpracy z Wartą podkreśla Wojciech Adamczyk, Dyrektor Departamentu Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych Citi Handlowy.
 
Podstawą produktu WARTA Plan na Przyszłość jest:
- pewność przyszłych wypłat w ramach ubezpieczenia na dożycie, czyli wypłata zagwarantowanej sumy wraz z określoną premią z możliwością powiększenia o udział w zysku ubezpieczyciela;
- zabezpieczenie finansowe w ramach ubezpieczenia życia, czyli świadczenie wypłacane uprawnionym w przypadku śmierci ubezpieczonego;
- ochrona tymczasowa, dzięki której przed akceptacją wniosku przez Wartę ubezpieczony jest chroniony na wypadek śmierci wskutek NW w przypadku zajścia zdarzenia Ubezpieczyciel wypłaci do 100 000 PLN.
- dodatkowe bezpieczeństwo, niedostępne w przypadku produktów inwestycyjnych czy depozytowych, w ramach ochrony ubezpieczeniowej dotyczącej zdrowia i życia.

Polisa może zostać uzupełniona o umowy dodatkowe zapewniające wypłatę świadczenia w związku ze śmiercią w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zabezpieczenie na wypadek inwalidztwa poprzez wypłatę jednorazowego świadczenia lub przejęcie opłacania składki przez Wartę do końca umowy. Klient korzystający z tej polisy może, w przypadku problemów finansowych, dwukrotnie zawiesić opłacanie składek regularnych nawet na 6 miesięcy, a także obniżyć ich wartość.
 
To kolejny etap opracowania przez  Warta i Citi Handlowy kompleksowej palety rozwiązań ubezpieczeniowych zapewniających klientom banku realizację rozmaitych potrzeb finansowych.

źródło: PRNews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowy produkt Warty w Citi Handlowy ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora