Zur Navigation | Zum Inhalt
Kolejna lokata inwestycyjna w BGŻ BNP Paribas PDF Drukuj Email
12.10.2016.
W Banku BGŻ BNP Paribas trwa IX subskrypcja 18 - miesięcznej lokaty inwestycyjnej, której oprocentowanie uzależnione jest od zmian wartości stawki referencyjnej WIBOR 3M. Obserwacje wskaźnika rozpoczną się 27 października 2016 r. i będą prowadzone co miesiąc do 25 kwietnia 2018 r. Maksymalny zysk klienta może wynieść 4,5 proc. w skali okresu lokacyjnego (3 proc. w skali roku).

Oferta Lokaty Inwestycyjnej jest skierowana do klientów oczekujących stopy zwrotu wyższej od oprocentowania lokat terminowych i posiadających wiedzę w zakresie rynków finansowych, którzy są skłonni do zainwestowania części swoich oszczędności, pomimo braku pewności osiągnięcia zysku na lokacie inwestycyjnej.
 
Lokata zapewnia gwarancję kapitału w całym okresie lokacyjnym, niezależnie od zmian wartości stawki referencyjnej WIBOR 3M. Za otwarcie, prowadzenie ani zerwanie lokaty nie są pobierane żadne opłaty.
 
Wprowadzenie do oferty IX subskrypcji lokaty inwestycyjnej wynikało z wyjątkowego zainteresowania klientów poprzednią ofertą tego produktu. Dlatego proponujemy klientom przystąpienie do nowej lokaty inwestycyjnej na zbliżonych warunkach powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.
 
Stawka referencyjna WIBOR 3M (skrót od ang. Warsaw Interbank Offered Rate) jest to stawka oprocentowania 3-miesięcznych pożyczek na rynku międzybankowym. Jej wysokość zależy m.in. od wysokości stóp procentowych NBP ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej.
 
Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 000 zł. Z oferty Banku można skorzystać do 26 października 2016 r. Dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas, systemie Pl@net i Centrum Telefonicznym.

źródło: BGŻ BNP Paribas
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kolejna lokata inwestycyjna w BGŻ B... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora