Zur Navigation | Zum Inhalt
Spotkania z biznesem w ING Bank Śląski PDF Drukuj Email
23.10.2016.
ING Bank Śląski organizuje kolejne spotkania z przedsiębiorcami w ramach akcji „Biznes polega na chwytaniu okazji, a Twój biznes polega na Tobie”. Tym razem w Legnicy, swoim doświadczeniem dzielili się prelegenci - Grzegorz Albrecht i Jakub B. Bączek.

Od lat staramy się inspirować Polaków aby wzięli życie we własne ręce.  Osoby, które zaczynają biznes są tego najlepszym przykładem stąd koncepcja spotkania. Wiemy, że małe firmy potrzebują wiedzy aby rosnąć ale niekoniecznie tej książkowej. Większe firmy mają sztab badaczy i analityków natomiast w małej firmie siłą jest pomysłowość właściciela, który stale potrzebuje inspiracji, żeby pobudzać swoją kreatywność. Dlatego zaprosiliśmy specjalistów spoza branży finansowej. Zależy nam, aby klienci dostali coś co będzie wartością dodaną i równocześnie udowodni, że dzięki ING mogą być o krok do przodu w życiu i w biznesie – powiedział Damian Stańczak, Dyrektor Regionalny ds. Detalicznych w ING Banku Śląskim.

Podczas spotkań ING z biznesem prelegenci przekazują zaproszonym przedsiębiorcom praktyczne wskazówki jak prowadzić firmę. Odpowiadają na ważne pytania dotyczące wykorzystania szans i trendów, inspirują do zmian i motywują do ich wdrożenia.

Wśród prelegentów:

Grzegorz Albrecht
Przedsiębiorca, który projektuje i wprowadza na rynek nowe produkty i usługi a oprócz tego wykładowca, mentor i prelegent. Podpowiada, gdzie szukać inspiracji do rozwoju i jak wykorzystać nadarzające się okazje, aby z sukcesem rozwijać swoją firmę.

Jakub B. Bączek
Przedsiębiorca, autor książek, podróżnik i znany w Polsce motywator. Człowiek wszechstronny, w swoich wystąpieniach zawsze dzieli się wiedzą, którą zdobył podczas barwnej drogi zawodowej. Przekazuje pozytywną energię, udziela praktycznych wskazówek, które pomogą stawić czoła każdemu wyzwaniu.
 
źródło: biuro prasowe ING Bank Śląski 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Spotkania z biznesem w ING Bank Ślą... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora