Zur Navigation | Zum Inhalt
mBank - Best Private Bank in Poland PDF Drukuj Email
11.11.2016.
Bankowość prywatna mBanku, zarządzająca ponad 13 mld zł aktywów klientów, została uznana za najlepszą a naszym kraju. Bank zdobył tytuł Best Private Bank in Poland 2016 w konkursie organizowanym przez prestiżowe magazyny należące do grupy Financial Times: PWM i The Banker.

Nagroda przyznawana jest przez międzynarodowe jury, które szczegółowo analizuje informacje przygotowane przez banki. mBank zdeklasował krajowych rywali, okazując się w tym roku najlepszym private bankingiem w Polsce.
 
O zwycięstwie zadecydowały zarówno dane finansowe z ostatnich trzech lat (zyski, aktywa w zarządzaniu, liczba klientów), jak i sposób oferowania usług bankowości prywatnej (oferta produktowa, plany rozwojowe czy innowacyjne rozwiązania). mBank mógł pochwalić się tu m.in. systematycznym wzrostem wartości zarządzanych aktywów, które teraz wynoszą już ponad 13 mld zł. Zauważone zostały także takie elementy oferty jak indywidualne doradztwo inwestycyjne czy transfer międzypokoleniowy, pozwalający przekazać następcom w optymalny sposób  zgromadzony majątek.
 
- Jesteśmy dumni z faktu, że bankowość prywatna mBanku cieszy się zaufaniem klientów, którzy powierzają nam swoje majątki. Na to zaufanie codziennie pracujemy. To właśnie dlatego, że dążymy do ciągłego polepszania jakości naszych usług, znaleźliśmy się w tym roku w gronie najlepszych światowych private bankingów. Tym samym po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy wiodącą instytucją finansową dla wymagających klientów mówi Małgorzata Anczewska, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej mBanku.
 
Nagroda PWM i The Banker przyznawana jest od 2009 roku. W tym roku o tytuł najlepszego private bankingu rywalizowało 120 banków z całego świata. Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie organizatorów.

Źródło: mBank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...mBank - Best Private Bank in Poland ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora