Zur Navigation | Zum Inhalt
Czartery z SUNREEF YACHTS PDF Drukuj Email
05.03.2017.
Katamarany Sunreef Yachts słyną z unikalnego stylu, komfortowych wnętrz i świetnych osiągów. Te zalety, w połączeniu z najwyższej klasy obsługą profesjonalnej załogi sprawiają, że są one idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić wymarzone wakacje na morzu. Oferta żaglowych i motorowych jachtów dostępnych w czarterze w najpiękniejszych zakątkach planety zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów, niezależnie od tego czy planują wakacje w rodzinnym gronie, rejs z przyjaciółmi, czy romantyczny wypad. W ofercie Sunreef Yachts Charter znajduje się obszerna selekcja żaglowych i motorowych katamaranów stoczni. Czarterowane są one w najpiękniejszych i najbardziej egzotycznych zatokach globu.

Jednostki Sunreef Yachts charakteryzują się indywidualnie dobraną aranżacją wnętrz i unikatowym designem. Każdy z jachtów ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Łączy je jednak wspólna cecha: stwarzają perfekcyjne warunki do odpoczynku i zapewniają wyjątkową atmosferę, której oczekują wszyscy entuzjaści luksusowych wakacyjnych czarterów. Każdy z katamaranów posiada komfortową aranżację kabin, w których goście mogą odpocząć po dniu spędzonym na słońcu. Wnętrza katamaranów Sunreef Yachts wyróżnia zawsze przestronny i jasny salon. Katamarany Sunreef Yachts to idealny wybór dla amatorów sportów wodnych. Zewnętrzne przestrzenie wypoczynkowe są nie tylko niezwykle wygodne, ale pomieszczą też wiele zabawek wodnych i świetnie sprawdzają się jako platforma do uprawiania sportów wodnych.

Rejs z Sunreef Yachts Charter zawsze jest niezapomnianym przeżyciem. Wszystkie jachty pozostają pod opieką doświadczonej i profesjonalnej załogi, która dba o najwyższy poziom obsługi. Zawodowy szef kuchni nie tylko przygotuje jadłospis odpowiadający najbardziej rygorystycznym standardom, ale zatroszczy się też o to, by posiłki dopasowane były do indywidualnych potrzeb gości.

Budowa katamaranu Sunreef Yachts otwiera przed każdym Właścicielem nieskończone możliwości personalizacji. Tę cechę Sunreef Yachts doceniają zwłaszcza Właściciele pragnący czarterować swoje jachty. Personalizacja wnętrz i indywidualny dobór sprzętu pozwala im przystosować jacht zarówno do prywatnego użytkowania jak i oferty czarterowej.

Do floty Sunreef Yachts Charter dołącza coraz więcej jednostek. Już wkrótce, jej szeregi zasilą między innymi nowe żaglowce Sunreef 74 i Sunreef 60 Loft, by dostarczać gościom niezapomnianych przeżyć i egzotycznych widoków.

Więcej informacji oraz dane kontaktowe na stronie: www.sunreef-charter.com/pl/

źródło: sunreef-yachts.com
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Czartery z SUNREEF YACHTS ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora