Zur Navigation | Zum Inhalt
Platynowa Karta w ING Banku Śląskim. PDF Drukuj Email
20.03.2007.

ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty dla Klientów Private Banking nowy produkt – Platynową Kartę Kredytową. Limit karty może wynosić od 20.000 zł do 200.000 zł. Karta oprócz ustalanego indywidualnie, wysokiego limitu oraz oprocentowania na poziomie 9% i wypłat gotówki bez prowizji z bankomatów na całym świecie, oferuje przede wszystkim prestiż i pakiet usług dodatkowych.

Programy dodane do Platynowej Karty Kredytowej, pozwalają Klientom na korzystanie z wielu przywilejów, ułatwiających im zakupy, podróże i korzystanie ze specjalistycznych usług, w szczególności:

Program Priority Pass pozwala bezpłatnie korzystać z: saloników wypoczynkowych na lotniskach całego świata, zapewniających spokój i prywatność, wielu udogodnień biznesowych oferowanych w salonikach, takich jak telefon, faks oraz dostęp do Internetu w cichym i wygodnym otoczeniu, możliwości rozszerzenia tych przywilejów na towarzyszących gości – niezależnie od tego, czy są to współpracownicy lub partnerzy biznesowi, czy przyjaciele i rodzina.

Pogram IAPA pozwala na: specjalną identyfikację bagażu i kluczy, która pomoże w ich odzyskaniu w przypadku zaginięcia, członkostwo w programie Regus Touchdown, który umożliwia rezerwacją biur i pomieszczeń konferencyjnych po preferencyjnych cenach w centrach Regusa na całym świecie, korzystanie z rabatów i bezpłatnych rezerwacji w hotelach i wypożyczalniach samochodów na całym świecie.

Program Concierge zapewnia: organizację i dostarczenie pod wskazany adres zakupów, kwiatów oraz biletów na imprezy sportowe lub kulturalne, organizację wypoczynku w wybranym miejscu na świecie, rezerwację sal konferencyjnych oraz stolików w wybranej restauracji,  organizację usług związanych z samochodem, tłumaczeniem tekstów, opieką nad dziećmi.

Usługa Blokada pomaga w: błyskawicznym blokowaniu skradzionych kart płatniczych oraz kart SIM, odzyskaniu zgubionych kluczy, portfela lub innych wartościowych przedmiotów.

Pakiet Bezpieczny Prestiż - Platyna obejmuje ubezpieczenia: od nieuprawnionego użycia karty od rabunku gotówki pobranej z bankomatu, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od kosztów leczenia, od utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu, od opóźnienia odlotu, od odpowiedzialności cywilnej, od kosztów nagłego leczenia dentystycznego, pomocy w podróży, towarów zakupionych przy użyciu karty, zwrotu kosztów wymiany utraconych dokumentów.

Opłata za wydanie Platynowej Karty Kredytowej wynosi 650 zł.

źródło: strona internetowa ING Bank Śląski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Platynowa Karta w ING Banku Śląskim... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora