Zur Navigation | Zum Inhalt
Private Banking po godzinach PDF Drukuj Email
23.04.2017.
„Private Banking po godzinach” to cykl ekskluzywnych klubowych spotkań, zainicjowany  w 2012 roku przez Noble Bank, nr 1 rynku private banking w Polsce, z myślą o klientach - ludziach sukcesu, którzy pragną wciąż pogłębiać swoje pasje i zdobywać nowe biznesowe inspiracje.
 
Gościem najbliższej, XI edycji będzie Nikolay Kirov, który poprowadzi spotkania poświęcone „Psychologii negocjacji w biznesie”. Cykl  potrwa od 19 kwietnia do 22 czerwca 2017 roku i obejmie wydarzenia w 7 największych miastach Polski. Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze starannie wyselekcjonowanych prestiżowych hoteli i restauracji, goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. Organizatorem wydarzeń jest Noble Concierge.
 
Noble Bank – wyspecjalizowany w Private Banking
 
Noble Bank, jako część Getin Noble Banku, wyspecjalizował się w obsłudze Klientów private banking. Bank starał się by jego oferta od początku odpowiadała najwyższym światowym standardom bankowości prywatnej, cechując się jednocześnie innowacyjnością oraz elastycznym podejściem do potrzeb Klientów. Do ich dyspozycji Bank oddał zespół doradców, specjalistów w dziedzinie finansów, ale także prawa, podatków, nieruchomości. Bank stara się by Private bankierzy, którzy zarządzają na co dzień majątkami Klientów, byli nie tylko wysokiej klasy doradcami, ale też biznesowymi praktykami. Bank założył, że wyjątkowość private bankingu w Noble Banku polega nie tylko na elitarnym, indywidualnym doradztwie, ale również na opartej na zaufaniu relacji pomiędzy private bankerem a Klientem. Filozofię Banku doskonale oddaje hasło przewodnie „Noble Bank. Bank na pokolenia” – to bank, który buduje długoterminowe relacje, dając partnerom poczucie prestiżu i bezpieczeństwa. Do dyspozycji Klientów private banking w Noble Banku pozostaje także zespół specjalistów Noble Concierge, który pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, pomagając w organizowaniu szeregu zleceń związanych z czasem prywatnym.
 
Private Banking Po Godzinach – ekskluzywne spotkania z ludźmi biznesu
 
Na bazie tej właśnie filozofii – łączącej najwyższy poziom ekspertyzy i doradztwa inwestycyjnego z indywidualnym podejściem do relacji z Klientami i zarządzania ich rodzinnym majątkiem – powstał w 2012 roku koncept wyjątkowego cyklu „Private Banking Po Godzinach”. Noble Bank to nie tylko nr 1 private bankingu w Polsce, ale także elitarny klub łączący wyjątkowych ludzi – ludzi, którzy sami doszli do swoich wielkich sukcesów, są liderami w swoich środowiskach i wciąż mierzą wyżej, szukają kolejnych biznesowych inspiracji. Projekt „Private Banking Po Godzinach”, oparty na formule ekskluzywnych spotkań z gośćmi specjalnymi, ma odpowiedzieć na tę właśnie potrzebę.
 
Każdej z edycji cyklu towarzyszy inny motyw przewodni - stwarza to Klientom Noble Banku okazję do dyskusji z największymi gwiazdami polskiej sceny publicznej i gospodarczej oraz z wybitnymi liderami – o biznesowych wyzwaniach, wpływie światowych trendów na funkcjonowanie polskich firm, ale także o pozabiznesowych pasjach, rozwoju osobistym i doświadczeniach. Gośćmi poprzednich edycji byli m.in. ekonomiści: Prof. Dariusz Rosati, Wiesław Rozłucki, Prof. Robert Gwiazdowski, Prof. Witold Orłowski, silni liderzy z różnych dziedzin – jak Mateusz Kusznierewicz czy Gen. Roman Polko i w końcu znani trenerzy, jak Jacek Walkiewicz czy Mateusz Grzesiak
 
Najbliższe spotkania: Nikolay Kirov i „Psychologia negocjacji w biznesie”
 
Gościem najbliższej, ruszającej 19 kwietnia 2017 roku, edycji spotkań Noble Banku będzie Nikolay Kirov, który poprowadzi wydarzenia poświęcone psychologicznym aspektom negocjacji w biznesie. Każdy z przedsiębiorców niejednokrotnie styka się z wyzwaniem poprowadzenia często trudnych rozmów – nie tylko z biznesowymi kontrahentami, ale także ze wspólnikami czy pracownikami. Podczas wystąpienia inspiracyjnego Nikolaya Kirova zobaczymy m.in. wyniki Instytutu Gallupa, pokazujące, dzięki którym pracownikom budujemy wartość w organizacji. Poznamy poziomy MEM’ów z koncepcji Spiral Dinamics, które determinują sposób negocjacji z partnerami w biznesie oraz wyniki kontraktów. Goście spotkań dowiedzą się jakie czynniki psychologiczne na to wpływają i dlaczego z niektórymi partnerami współpraca układa się łatwo lub odwrotnie, dlaczego czasami projekty nie są realizowane. Zobaczą też, jak konstruować komunikat tak aby rozmówca potrafił go zrozumieć.
 
Spotkania „Private Banking po godzinach” obejmą tym razem 7 miast i odbędą się w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy, wymiany doświadczeń i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. O ekskluzywny charakter wydarzeń zadbają także partnerzy - starannie wyselekcjonowane, najbardziej prestiżowe polskie hotele i restauracje.
 
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.privatebankingpogodzinach.pl
 
Nikolay Kirov – informacje
 
Dyrektor Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego, Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla firm. 
Od 1996 r. mówca inspiracyjny, wykładowca i doradca w zakresie:
- Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
- Przywództwa i wdrażania zmian organizacyjnych
- Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
- Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
- Budowania modeli e-Biznesu i Strategii 
Od 20 lat ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach inspiracyjnych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FiINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA na Białorusi. Wykładowca  „Kozminski AMP” -  „Advanced Management Program” - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.
Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty.

Źródło: Getin Noble Bank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Private Banking po godzinach ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora