Zur Navigation | Zum Inhalt
SUNREEF SUPREME 68 SAILING nagrodzony PDF Drukuj Email
14.05.2017.
Model Sunreef Supreme 68 Sailing został uznany Najlepszym Katamaranem Żaglowym podczas 13 edycji gali Asia Boating Awards.

Nagrody Asia Boating Awards przyznaje się za najwybitniejsze osiągnięcia w branży jachtowej zarówno w kontekście azjatyckim jak i międzynarodowym. Sunreef Supreme 68 Sailing to w pełni personalizowany model luksusowego katamaranu.

Gama jachtów żaglowych Sunreef Supreme 68 Sailing oferuje nie tylko 300m² powierzchni mieszkalnej, ale i spektakularny garaż rufowy. Model ten miał swą uroczystą premierę podczas poprzedniej edycji Singapore Yacht Show i zapoczątkował prawdziwą rewolucję w projektowaniu ekskluzywnych wielokadłubowców.

To już czwarte z rzędu zwycięstwo stoczni Sunreef Yachts w ramach prestiżowej gali Asia Boating Awards. Podczas ubiegłorocznej gali jednostka 70 Sunreef Power Blue Belly zatriumfowała w kategorii Najlepszy Katamaran Motorowy. W roku 2015 Sunreef 74 został nagrodzony jako Najlepszy Jacht Żaglowy Powyżej 15m, a w 2014 motorowy 70 Sunreef Power Damrak II wygrał tytuł Najlepszego Jachtu Czarterowego w Azji.

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące jachtu na stronie producenta: http://www.sunreef-yachts.com  .

źródło: Sunreef Yachts
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...SUNREEF SUPREME 68 SAILING nagrodzo... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora