Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowa struktura w BGŻ BNP Paribas PDF Drukuj Email
14.06.2017.
W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczyna się XIV subskrypcja lokaty inwestycyjnej, która daje szansę na zysk w wysokości do 5,20 proc. w skali 2 lat. Z oferty można skorzystać do 27 czerwca 2017 r.
 
Propozycja przygotowana przez ekspertów Banku zakłada 2-letni okres lokacyjny. Jest ona przeznaczona dla osób poszukujących stopy zwrotu wyższej od oprocentowania tradycyjnych lokat terminowych z gwarancjami zysku i kapitału na zakończenie. Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od zmian kursu średniego dolara Narodowego Banku Polskiego w konkretnych Dniach Obserwacji. Na zakończenie lokaty klienci mogą spodziewać się oprocentowania w wysokości minimum 1 proc. w skali 2 lat. 

– Dajemy naszym klientom gwarancję zwrotu całej zainwestowanej kwoty na zakończenie okresu lokacyjnego, niezależnie od zmian wartości wskaźnika, tj. kursu średniego USD / PLN Narodowego Banku Polskiego. Oprocentowanie lokaty może wynieść  do 5,20 proc. w skali 2 lat (2,60 proc. w skali roku). Bank gwarantuje minimalne oprocentowanie  lokaty w wysokości 1 proc. bez względu na  zachowanie kursu USD/PLN – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Otworzenie lokaty inwestycyjnej nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ale Bank zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty w przypadku jej zerwania w terminie do27 grudnia 2018 r. 

Informacje o wartości wyżej wspomnianego wskaźnika w poszczególnych dniach obserwacji dostępne są na stronie Banku. 

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4000 zł. Oferta dostępna jest w oddziałach, a dla obecnych klientów również w kanałach zdalnych Banku BGŻ BNP Paribas. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.bgzbnpparibas.pl oraz pod numerem infolinii: 0 801 321 123.

źródło: BGŻ BNP Paribas
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowa struktura w BGŻ BNP Paribas ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora