Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowość w Diners Club Polska PDF Drukuj Email
29.06.2017.
Od czerwca br. posiadacze kart Diners Club LOT i PREMIUM mogą przechodzić przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku Chopina w Warszawie bez oczekiwania w kolejce. 

Fast Track umożliwia szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa przed wejściem do strefy odlotów. Od czerwca br. z usługi na lotnisku Chopina mogą korzystać posiadacze kart Diners Club LOT i Premium – po okazaniu ważnej karty, niezależnie od klasy posiadanego biletu. 

- Klienci Diners Club to osoby aktywne, które często podróżują służbowo i turystycznie oraz cenią sobie komfort wyjazdów. Aby był jak największy, posiadaczom naszych kart zapewniamy m.in. kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznych sięgające aż 1 000 000 zł, wstęp do saloników lotniskowych na ponad 550 lotniskach na całym świecie - mówi Monika Grabowska z Diners Club Polska. 

Dodatkowo karta Diners Club LOT umożliwia zbieranie punktów i ich wymianę na mile w programu Miles & More oraz wygodną odprawę w business class w liniach LOT nawet z biletem klasy ekonomicznej. Natomiast posiadaczom kart PREMIUM w organizacji podróży i innych atrakcji pomoże osobisty Concierge. 

- Nasze produkty są wysoko cenione na rynku. Karta Diners Club LOT już dwukrotnie z  rzędu została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie Business Traveller Awards na najlepszą kartę w  podróży biznesowej. W 2016 r. zajęła pierwsze miejsce w  rankingu, a  w  2015 r. drugie – dodaje Monika Grabowska z Diners Club Polska. 

Źródło: Diners Club Polska 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowość w Diners Club Polska ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora