Zur Navigation | Zum Inhalt
Doradztwo inwestycyjne w DM PKO BP PDF Drukuj Email
05.07.2017.
Sześć Portfeli modelowych dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb inwestorów oraz profesjonalne wsparcie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Tak najkrócej można opisać nową, bezpłatną usługę doradztwa inwestycyjnego w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego. Klienci mogą z niej korzystać od 3 lipca 2017 roku.
 
Usługa doradztwa inwestycyjnego w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego to sześć Portfeli modelowych dopasowanych do różnych Profili inwestycyjnych, zróżnicowanych ze względu na instrumenty finansowe wchodzące w ich skład. Mogą to być zarówno obligacje, akcje z rynku polskiego jak i ETF-y z giełd zagranicznych. Klienci w zależności od ich Profilu inwestycyjnego mają do wyboru aż sześć bazowych scenariuszy inwestycyjnych: Oszczędnościowy, Obligacyjny Plus, Zrównoważony, Dochodowy, Globalny i Agresywny.
 
- Doradztwo inwestycyjne oparte na Portfelach modelowych to istotne wzbogacenie oferty Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego. Nowa usługa pozwala klientom na samodzielne podejmowanie decyzji inwestycyjnych w oparciu o propozycje wynikające z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów. Pozwala to na uniknięcie typowych błędów inwestycyjnych, oszczędza czas i daje dostęp do wiedzy, która pozwoli podejmować bardziej trafne decyzje finansowe – podkreśla Filip Paszke, dyrektor Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego. 

Aby skorzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego należy odwiedzić najbliższy Punkt Obsługi Klienta DM PKO Banku Polskiego i wypełnić ankietę badającą Profil inwestycyjny. Dzięki temu eksperci Domu Maklerskiego będą mogli zaoferować Portfele modelowe, które uwzględniają doświadczenie, akceptowany poziom ryzyka oraz indywidualną sytuację finansową klienta 

Więcej informacji na temat oferty Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego dostępnych jest w Punkach Obsługi Klienta oraz na stronie www.dm.pkobp.pl.
 

Źródło: PKO Bank Polski
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Doradztwo inwestycyjne w DM PKO BP ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora