Zur Navigation | Zum Inhalt
#InwestStory - Noble Securities PDF Drukuj Email
21.09.2017.
Noble Securities S.A. wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., przygotował cykl 9 spotkań pod tytułem #InwestStory - Do inwestowania jeden krok! Jest to pierwsza edycja cyklu spotkań. Start już 4 października br. w Krakowie.

#InwestStory - Do inwestowania jeden krok! - jest to cykl 9 spotkań przygotowanych przez dom maklerski Noble Securities S.A. oraz Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Pierwsza edycja spotkań #InwestStory rozpoczyna się 4 października br. w Krakowie. Kolejne odbędą się: 11.10 w Gdyni, 18.10 w Katowicach, 24.10 w Poznaniu, 7.11 we Wrocławiu, 15.11 w Warszawie, 23.11 w Łodzi, 29.11 w Toruniu i 6.12 w Częstochowie. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o inwestorach chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku kapitałowego, a także osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z giełdą.
 
Program spotkań koncentruje się na tematyce związanej z instrumentami notowanymi na GPW. Dzięki spotkaniom inwestorzy dowiedzą się jak inwestuje się w spółki dywidendowe, a także jaka jest różnica pomiędzy analizą fundamentalną a techniczną.
 
- Nadchodząca jesień zapowiada się bardzo intensywnie, dla osób zainteresowanych inwestowaniem dzięki pomysłowi #InwestStory. Przy wsparciu doświadczonych praktyków, początkujący inwestorzy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat instrumentów notowanych na GPW, jak również poznać zasady sporządzania rekomendacji czy przygotowania analiz fundamentalnych i technicznych. To doskonały wstęp do inwestowania dla wszystkich osób stawiających pierwsze kroki na warszawskim parkiecie, a dla GPW - kolejna, wartościowa inicjatywa edukacyjna, która ma przed sobą przyszłość- powiedział Jacek Fotek, Wiceprezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
 
#InwestStory, to przedsięwzięcie, które jest doskonałą okazją do osobistego spotkania się inwestorów z analitykami, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji, jak i również współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów "Parkiet" przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość poznać przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
 
Cieszymy się, że wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. możemy zapoczątkować nasz cykl spotkań #InwestStory. Jestem przekonany, że spotkania będą przyjęte z dużym zainteresowaniem, a cel jaki nam przyświeca to bezpośredni kontakt z inwestorami, a także osobami, które chcą rozpocząć swoją przygodę na giełdzie i dostarczenie im praktycznej wiedzy, a także narzędzi pozwalających skutecznie działać na rynku kapitałowym- podsumowuje Grzegorz Zawada, Wiceprezes Zarządu, Noble Securities S.A. Spotkania w ramach cyklu #InwestStory to również doskonała okazja do kuluarowych rozmów z przedstawicielami Giełdy Papierów Wartościowych oraz analitykami naszego domu maklerskiego, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji. - dodał Grzegorz Zawada.
 
Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: inweststory.noblesecurities.pl
 
Źródło: Noble Securities
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...#InwestStory - Noble Securities ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora